«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
Місцевий еколог впевнений, що відвідувати пляжі дозволили зарано
В Одесі, де в останній місяць літа влада вирішила відкрити пляжі для туристів, все ще небезпечно купатися. Там встановили протимінні сітки, які наразі заплутались і більше не виконують свої функції. Це наражає відвідувачів пляжів на небезпеку з огляду на російські міни в морі.
Про це повідомив голова організації "Зелений лист" еколог Владислав Балінський. Він оприлюднив відео, де особисто перевірив якість безпеки пляжів.
У своєму дописі він нагадав про заяву очільника Одеської ОВА Олега Кіпера, який запевнив, що пляжі, відкриті для відпочивальників, повністю безпечні й обладнані протимінними загороджувальними сітками.
"Знаючи, що програма з моніторингу стану морської води в Одесі існує виключно у вигляді напису "Моніторинг морської та питної води" на сайті міськради, я засумнівався, звісно, й в протимінної безпеці. Попірнав на інклюзивному пляжі (Caleton) і зафіксував, що ці самі сітки не працюють. Вони заплуталися на більшій протяжності пляжу", - йдеться у повідомленні.
Еколог наголосив, що треба полагодити сітки та зробити пляжі дійсно безпечними. За його словами, він не проти туризму, а тільки проти загрози для безпеки громадян.
"Хочу, щоб мене правильно зрозуміли, я не проти, щоб люди могли відпочити, а бізнес заробити. Я проти того, щоб популізм та лобізм бізнесу з боку відповідальних чиновників ставив під загрозу безпеку громадян. Організуйте моніторинг морської води з можливістю віддаленого публічного доступу до бази даних, облаштуйте нормальне протимінне загородження і лобіюйте собі на здоров'я", - додав Балінський.