"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Місцевий еколог впевнений, що відвідувати пляжі дозволили зарано
В Одесі, де в останній місяць літа влада вирішила відкрити пляжі для туристів, все ще небезпечно купатися. Там встановили протимінні сітки, які наразі заплутались і більше не виконують свої функції. Це наражає відвідувачів пляжів на небезпеку з огляду на російські міни в морі.
Про це повідомив голова організації "Зелений лист" еколог Владислав Балінський. Він оприлюднив відео, де особисто перевірив якість безпеки пляжів.
У своєму дописі він нагадав про заяву очільника Одеської ОВА Олега Кіпера, який запевнив, що пляжі, відкриті для відпочивальників, повністю безпечні й обладнані протимінними загороджувальними сітками.
"Знаючи, що програма з моніторингу стану морської води в Одесі існує виключно у вигляді напису "Моніторинг морської та питної води" на сайті міськради, я засумнівався, звісно, й в протимінної безпеці. Попірнав на інклюзивному пляжі (Caleton) і зафіксував, що ці самі сітки не працюють. Вони заплуталися на більшій протяжності пляжу", - йдеться у повідомленні.
Еколог наголосив, що треба полагодити сітки та зробити пляжі дійсно безпечними. За його словами, він не проти туризму, а тільки проти загрози для безпеки громадян.
"Хочу, щоб мене правильно зрозуміли, я не проти, щоб люди могли відпочити, а бізнес заробити. Я проти того, щоб популізм та лобізм бізнесу з боку відповідальних чиновників ставив під загрозу безпеку громадян. Організуйте моніторинг морської води з можливістю віддаленого публічного доступу до бази даних, облаштуйте нормальне протимінне загородження і лобіюйте собі на здоров'я", - додав Балінський.