RU
Головна
Україна
09:27, 10 Жовтня
Информатор UA

Интро

У неділю, 10 жовтня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується у більшості областей. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних, - передає Інформатор . За даними Укргідрометцентру, 10-11 жовтня у південних, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, сьогодні по країні буде сухо.Вітер східного, північно-східного напрямів, помірний. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Синоптики оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Україні

Читать на русском
Синоптики оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки в Україні

Пожежна небезпека прогнозується в більшості областей країни

У неділю, 10 жовтня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується у більшості областей.

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних, - передає Інформатор .

«За даними Укргідрометцентру, 10-11 жовтня у південних, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні по країні буде сухо.Вітер східного, північно-східного напрямів, помірний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.