«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Відновити втрачену SIM-карту можна лише за наявності паспорта
Українці тепер мають реєструвати SIM-картку телефону за паспортом. У суботу, 1 січня, набув чинності Закон України "Про електронні комунікації".
Про це повідомляє Інформатор із посиланням прес-службу Верховної Ради
Закон передбачає перехідний період до 2025 року. За цей час користувачі повинні ідентифікувати себе. Якщо у зазначений термін абоненти не підписали договір і не прив'язали паспорт до карти, послуги оператор їм не надаватиме.
Крім того, відновити втрачену SIM-картку можна буде лише за наявності паспорта.
Таке нововведення допоможе підвищити захист абонентів мобільного зв'язку в Україні та захистити персональні дані громадян. Також "прив'язка" SIM-карти до паспорта - це чудовий захист від різних шахрайських схем.
Нагадаємо, наскільки подорожчає мобільний зв'язок через прив'язку SIM-картки до паспортів.
Також Інформатор писав, як убезпечити себе від шахраїв, які відновлюють чужі SIM-карти з прив'язкою до банківських рахунків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .