“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Офіційні переговори заплановані на завтра
Лідер Китаю Сі Цзіньпін у понеділок, 20 березня прилетів до Москви. Його літак приземлився в аеропорту "Внуково". У нього запланована зустріч з російським диктатором володимиром путіним.
Як пишуть російські ЗМІ, церемонія офіційної зустрічі путіна із Сі Цзіньпіном розпочнеться у вівторок, 21 березня, о 15:00 (о 14:00 за київським часом). Цю інформацію підтвердив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков.
Спочатку лідери поспілкуються тет-а-тет за неформальним обідом. Вони торкнуться теми "мирного плану" щодо України. За підсумками офіційних переговорів, які заплановані на завтра, відбудеться пресконференція.
"Китай та росія — добрі сусіди та надійні партнери", - заявив Сі Цзіньпін після прибуття з державним візитом до Москви.
Він зазначив, що Китай готовий разом із росією стояти на варті світового порядку, заснованого на міжнародному праві. Загалом візит Сі Цзіньпіна до Москви триватиме три дні — до 22 березня.
Лідер Китаю Сі Цзіньпін планує поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. Пряма розмова з главою держави ознаменувала б значний крок у спробах Китаю зіграти роль миротворця в Україні, які досі були сприйняті скептично в Європі. Китай зацікавлений у припиненні війни, адже вона змусила Сі балансувати між партнерством Китаю з росією та його власними близькими стосунками з путіним зі зростанням недовіри та напруженості з США та їхніми союзниками. Наприкінці лютого Китай оприлюднив "мирний план" щодо війни росії проти України, який складається з 12 пунктів. Вони виглядають доволі загально і розмито. У нещодавньому інтерв'ю секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов прокоментував "мирний план" Китаю для розв'язання війни в Україні. Він наголосив, що війну не варто називати конфліктом. Водночас координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі повідомив, що "мирний план" Китаю схвалює захоплені росією території в Україні.
Раніше ми писали, що напередодні зустрічі Сі та путіна Білий дім звинуватив росію та Китай у підриві світового порядку. Крім того, Сі Цзіньпін після візиту до Москви планує зателефонувати Зеленському.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.