Замість гри в Сапера чи малюнків у Paint учні будуть опановувати монтаж відео, основи програмування та багато іншого
На порталі Дія.Освіта з’явився новий навчальний курс: Інформатика нового покоління. Команда Мінцифри перезапустила шкільний предмет зі зручним доступом для кожного. Освітні ресурси «Оновленої інформатики — ІТ-студій» відповідають усім державним освітнім стандартам.
“Понад 2 роки тому команда Мінцифри почала переосмислювати інформатику, щоб діти здобували актуальні знання. Успішно протестували «Оновлену інформатику — ІТ-студії» з 50 школами. Зараз масштабуємо на всю Україну. Замість гри в Сапера чи малюнків у Paint учні опановують штучний інтелект, монтаж відео, основи програмування та багато іншого. Сьогодні запустили модуль з матеріалами оновленої інформатики на платформі Дія.Освіта. Так бетонуємо зміни. А школярі, батьки та вчителі мають рівний доступ до сучасних інструментів і знань”, - повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Курс інформатики, викладений на платформі Дія.Освіта містить наступне:
“Переконаний, що оновлена інформатика допоможе школярам зробити перші кроки в ІТ. А згодом — запускати інноваційні продукти та працювати в мільярдних компаніях. Пілотний проєкт «ІТ-студії» для повного переосмислення уроку інформатики запустили минулого року. Зараз — масштабуємо його на всю Україну. Також продовжуємо залучати найкращих фахівців, щоб на платформі з’явилося більше корисних матеріалів”, - зазначив Михайло Федоров.
Проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України за підтримки програми EU4DigitalUA. IT-студії — це новий підхід до навчання з максимальним фокусом на практику та застосування навичок у реальних ситуаціях.
Освітні ресурси «Оновленої інформатики — ІТ-студій» відповідають усім державним освітнім стандартам. Проєкт реалізується з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується Європейським Союзом. Під кожним з уроків зазначені експерти, які є провідниими фахівцями, які розробили урок. Окрім того, свої рекомендації надавали ІТ-кластери (Харківський, Одеський та Львівський).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.