Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
"Омікрон" переноситься легше, ніж "Дельта", але так само може призводити до летального результату
У МОЗ розповіли, які симптоми коронавірусу виявляються у тих, хто заразився новим штамом "Омікрон". Для цього медики проаналізували самопочуття хворих. Симптоми дуже схожі на ті, які бувають при застуді.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МОЗ.
Наразі в Україні домінують симптоми штаму "Дельта". У МОЗ наголосили, що симптоми "Омікрону" сильно не відрізняються від "Дельти". Щоправда, при зараженні "Дельтою" найчастіше спостерігаються:
У МОЗ додали, що "Омікрон", попри свою схожість із застудою, може призвести до госпіталізації і навіть смерті. Він швидко поширюється і в рази заразніше інших штамів. У небезпеці є ті, хто не пройшов принаймні базового курсу вакцинації проти COVID-19.
З появою будь-яких симптомів ГРВІ насамперед слід звернутися до свого сімейного лікаря. Той, своєю чергою, має надати направлення на тестування на COVID-19.
До результатів тестування та під час видимих симптомів слід не відвідувати місця загального скупчення людей та дотримуватися режиму самоізоляції.
Новий штам має менший період інкубації. У середньому, за даними наукових досліджень, він становить три дні. Також збільшується і ризик повторного зараження – реінфекції.
"Омікроном" частіше хворіє молодь. Якщо середній вік осіб, хворих на штам "Дельта", був 38,3 роки, то на "Омікрон" – 30,8 роки.
Більше про новий штам можна прочитати за посиланням.
Раніше Інформатор повідомляв, що на Харківщині майже половина всіх хворих на COVID-19 заразилися штамом "Омікрон".
Також ми писали, що українцям потрібно знати про новий штам "Омікрон".
Також ми розповідали, що в Україні за добу понад 8 тисяч нових випадків коронавірусу: ситуація у регіонах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.