До кінця року рф планує сформувати 2 загальновійськові армії та 30 з'єднань, у тому числі 14 дивізій та 16 бригад
Росія оголосила про необхідність збільшення армії відразу після президентських "виборів", де путіну намалювали рекордні 87,28% голосів. За словами міністра оборони рф Сергія Шойгу, до кінця року планується сформувати 2 загальновійськові армії та 30 з'єднань. У тому числі 14 дивізій та 16 бригад.
Про це повідомляють російські ЗМІ. При цьому присягають, що нової хвилі мобілізації не буде. У своїй доповіді шойгу казав про якийсь "розвиток" армії рф, яку готують до відображення військових загроз (напевно, рф забула, що тільки вона поки що становить загрозу Україні, землі якої окупувала, дітей депортує, а міста щоденно обстрілює ракетами, в т. ч. балістичними ракетами і КАБами - ред.)
"Відповідно до рішення верховного головнокомандувача, продовжується поступальний розвиток збройних сил росії та підвищення її бойових можливостей. Сформовано: армійський корпус мотострілецької дивізії, дніпровська річкова флотилія та бригада річкових катерів флотилій. До кінця року планується сформувати дві загальновійськові армії, 30 з'єднань, в тому числі 14 дивізій та 16 бригад. Продовжимо вдосконалення бойового чисельного складу російської армії, що пропорційно виниклим загрозам військової безпеки країни", - ділиться планами країни-агресорки Шойгу.
Зауважимо, що в росії є стала традиція впроваджувати непопулярні реформи одразу ж після виборів президента рф. Авторитарні лідери (більшість разів з яких був путін - ред.) здається, впровадили свій власний управлінський стиль, якому слідують вже десятки років. Наприклад, у 2000 році (коли замість Єльцина став путін) запам'яталися запровадженням пенсійної реформи, яка передбачала запровадження офіційного віку виходу на пенсію жінок - з 55 років та чоловіків - з 60 років. Найбільш резонуючі зміни відбулися у 2018 році, коли після виборів президента володимира путіна російський уряд запровадив підвищення пенсійного віку для чоловіків - з 65 років і для жінок - з 60 років. Такі "реформи" спричинили значні обговорення та протести серед населення.
Нагадаємо, що незважаючи на це, напередодні виборчого 2024 року очільник кремля сформував собі значну підтримку з пенсіонерів. Інформатор проаналізував, чому саме ця категорія росіян стала його найвірнішими виборцями, чи отримують вони гроші за свою діяльність і які технології були для цього використані.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.