Колишній телеведучий та продюсер Владислав Савченко готуються до презентації одного важливого проєкту
Блогер Анатолій Анатоліч вирушив до США на зйомки кінореаліті про світ українського ІТ. Цього разу компанію йому склала не дружина, власниця піар-агенції Юла. Вона залишилась в Києві з трьома дітьми. За океан з шоуменом полетів бізнесмен, продюсер фільму "Перший код" Владислав Савченко.
Перше фото з закордонної поїздки з’явилось на Instagram сторінці майбутнього фільму про становлення української галузі IT.
Анатоліч та Савченко зараз знаходяться в Сан-Франциско (Каліфорнія), де знімають спільне кінореаліті про їхню подорож, ціль якої – показати стрічку-візитівку українського ІТ у столиці кіноіндустрії Лос-Анджелесі.
"Я виїхав за кордон на зйомку важливого документального кіно про діаспору, що нині допомагає країні. Перебуваю тут із цілями, які є важливими для отримання позитивного результату в боротьбі з агресором. Ми знімаємо кінореаліті про українців, які змінили світ IT", – розповів Анатолій Анатоліч.
За сюжетом кінореаліті, на своєму шляху з Сан-Франциско до Лос-Анджелеса Анатоліч та Савченко зустрічають представників української діаспори в США, які активно допомагають Україні. Дорогою заїжджають до Кремнієвої долини, де беруть інтерв'ю в українців, які зробили колосальний внесок у світову індустрію ІТ і зараз займають топові посади в таких компаніях як Google, PayPal, META (Facebook та Instagram), Snapchat, Microsoft та інших.
"Зізнаюся, що сьогодні я взяв на себе місію – просувати Україну та підприємців на світовій арені та всередині нашої країни через кіно, стримінгові платформи, YouTube, ТБ та шоу. І зроблю все заради цієї мети", – прокоментував поїздку Владислав Савченко.
Кінореаліті покажуть у жовтні, перед початком всеукраїнського прокату фільму "Перший код", як преамбулу до стрічки. Початок прокату стрічки запланований вже на 16 листопада цього року.
"Перший код" - це стрічка про становлення української галузі IT від 1950-х років минулого століття, коли українські інженери працювали над створенням першого комп’ютера, до сьогодення, коли ІТ-сектор став важливою частиною боротьби з росією.
У фінальній сцені "Першого коду" перетинаються дві сюжетні лінії - реальна та віртуальна. Щоб показати видовищну битву білих та чорних хакерів, до роботи залучали каскадерів, самі ж актори опановували бойові прийоми.
Кожен глядач почує історії про створення кібервійськ з уст найвпливовіших людей світу. Зокрема, від міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова - про те, яку роль зіграв кожен українець у кібервійни.
Фільм відзнято у форматі документальної драми. Це кіно на основі інформації з публічних джерел, розмов із фаундерами IT-компаній. Розповіді з перших вуст про те, як зароджувалася українська IT-сфера. Фільм створено за ініціативи команди асоціації EASE (Європейської асоціації програмної інженерії).
"Перший код", візитівка української ІТ-сфери, з бюджетом понад 500 тисяч доларів нещодавно зібрав чимало позитивних відгуків та рецензій під час закритих показів у Варшаві, Лондоні, Берліні, Барселоні, Лісабоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.