У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Процедура вступу перебуває на стадії опрацювання
Цьогоріч абітурієнти з тимчасово окупованих територій матимуть змогу вступити до вишів дистанційно.
Про це у Telegram-каналі повідомляє Мінреінтеграції.
"Наприкінці весни в Україні розпочнеться вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Школярі, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть вступити до них дистанційно без складання національного мультипредметного тесту", - пише пресслужба.
Процедура вступу перебуває на стадії опрацювання, а оприлюднять її пізніше. Наразі відомо, що після зарахування абітурієнт повинен буде укласти договір про здобуття освіти протягом 3 місяців.
"Всі пільги й пільгові категорії, зокрема для жителів ТОТ, під час цьогорічної вступної кампанії будуть збережені. Детальніше про їх застосування буде відомо навесні", - додає пресслужба.
У 2022 році замість традиційного зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) складали національний мультипредметний тест (НМТ). Він охопив три предмети – українську мову, математику, історію України. Результати учасників загалом є недостатньо високими. З кожного з блоків тесту понад 63% вступників отримували менше ніж 160 балів за шкалою 100–200. Щоправда, на тлі цієї загалом нерадісної картини не можна не відзначити найкращих вступників, які, попри війну в країні, складні життєві обставини і труднощі, пов’язані з проходженням тесту, змогли отримати найвищі результати: 200 балів за тестування хоча б з одного предмета отримали 10 208 вступників, із двох – 1 925, із трьох – 564. Детальніше ми писали про це тут.
Нагадаємо, перебої з електрикою впливають на навчання дітей в Україні. Крім того, українські школярі можуть завантажити книги для навчання з електронної бібліотеки.
Також Інформатор писав, як навчатимуться студенти-чоловіки в іноземних вишах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.