Шість перемог лідерів: огляд 11-го туру УПЛ

Минулий тур став найрезультативнішим у поточному чемпіонаті

УПЛ 11 тур
Шахтар здобув розгромну перемогу, Андрій Штогрін забив два голи та віддав гольовий пас. Фото: ФК Шахтар, ФК Чорноморець

В одинадцятому турі Української Прем’єр-ліги у нас був центральний матч Динамо та Дніпра-1, чотири розгроми, продовження поразок для Минаю і нарешті немає нульових нічиїх! Інформатор - про новий футбольний уік-енд в еліті.

Оболонь 2:4 Зоря

Нарешті! - кричали усі фанати Зорі після цього матчу. По-перше, їх команда виграла в УПЛ вперше за понад два місяці. По-друге - чимало забила, аж чотири голи. Ну і Герреро - йому вдалося забити пивоварам дубль, панамець також відзначився вперше за дуже довгий термін. Оболонь відповіла дублем Суханова та непоганою грою як для новачка ліги, втім втримати темп господарі не змогли - і під кінець гри Зоря вириває важливі три очки. Щоправда, зона вильоту поки луганців не відпускає.

Оболонь - Зоря 2:4 (2:2; 0:2)
Голи: Суханов, 20, 28 - Герреро, 5, 38; Батагов, 74; Антюх, 89 (п)

Металіст 1925 1:3 Кривбас

Кривбас несеться до лідерства. Команда у дуже непростому матчі змогла дотиснути Металіст 1925, а два перші голи взагалі ідентичні. Нестримний був і Задерака - в нього другий дубль цього сезону та повернення до кращих серед бомбардирів УПЛ. Господарі ж провели непоганий матч, але чимало моментів реалізувати просто не пощастило. Із плюсів - харків’яни перервали безгольову серію.

Металіст 1925 - Кривбас 1:3 (1:2; 0:1)
Голи: Вачіберадзе, 39 - Задерака, 3, 68; Кожушко, 32

Чорноморець 3:0 Минай

Суперматч провів Штогрін - відзначився дублем (ще й гол п’ятою) і додав до нього красивий пас на Кузика. Ієде відкрив новий пункт для результативних дій - гольова передача, хоча і сам чимало зробив для усіх трьох голів. Дуже легкий двобій для одеситів, а Минай продовжує провальну серію без перемог. І знову має питання до суддів - щодо травми Булези та непокарання для гравця Чорноморця. Перегони за статус лідера стають все напруженішими.

Чорноморець - Минай 3:0 (1:0; 2:0)
Голи: Штогрін, 19, 68; Кузик, 81

Олександрія 0:1 Колос

Команді Ротаня було погано що до паузи збірних, що після. Офіційних товарняків команда не проводила, аби спробувати виправити проблеми. Втім, це не допомогло. Всі надії були змарновані в першому таймі, коли Колос навпаки реалізував єдиний удар по воротах - класний удар Лучкевича у дев’ятку. Початок другого тайму запам’ятався жахливим фолом Попова - лише дивом Логінов не залишив поле із травмою. Як наслідок, навіть у більшості Олександрія жодного разу не влучила по воротах. Серія без перемог тягнеться майже три місяці.

Олександрія - Колос 0:1 (0:0; 0:1)
Голи: Лучкевич, 45
Видалення: Попов, 52

Шахтар 3:0 ЛНЗ

Перший матч Срни за кермом Шахтаря вийшов більше установчим, аніж перевіряючим. Гірники швидко забили вже у першому таймі - відзначився Сікан. Не сказати, що ЛНЗ відсижувався в глибокій обороні, але господарів не дозволяли черкащанам занадто. Як підсумок - саме донеччани реалізували третину своїх ударів - ще відзначився джокер Келсі, за двадцять хвилин венесуелець зробив дубль у ворота Пенькова. Єдиний удар гостей вдався лише в першому таймі, та й той загрози не становив. Шахтар із матчем у запасі повертається в битву за золото. Але далі… Далі справжнє важке випробування - Барселона.

Шахтар - ЛНЗ 3:0 (1:0; 2:0)
Голи: Сікан, 20; Келсі 84, 90

Верес 2:5 Рух

Яскрава перестрілка із голами на будь-який смак. Фундамент перемоги у першому таймі заклали Теслюк та Климчук. А от головну феєрію команди залишили на другий тайм: Верес майже зміг відігратися за 10 хвилин, а Рух довів рахунок до руйнівних 2:5. Забивали у цій грі і після помилки голкіперів, і з кутового, і потужним пострілом у дев’ятку, і після комбінаційної атаки. Ця перемога дозволяє Руху втриматися нагорі, а от Верес і далі не має перемог в офіційних матчах над львів’янами.

Верес - Рух 2:5 (0:2; 2:3)
Голи: Сікейра, 82; Балан, 90 - Теслюк, 13; Климчук, 33; Пастух, 65, 85; Квасниця, 88

Ворскла 0:3 Полісся

І в цьому матчі без сенсацій - Полісся легко переграло Ворсклу. Хоча обидві команди мали серйозну турнірну мотивацію. Господарі зловили ритм і можуть наблизитися до топ-6, а гості змагаються за медальну зону. Нарешті забив Макуана - чудовий гол з його сольним проходом та обіграшем із Аріелсоном. Також відзначилися Кушніренко та Шастал. Ворскла могла забивати тричі, але з усіма ударами чудово впорався Бойко. Кульмінацією для полтавчан стало видалення Хрипчука наприкінці гри, хоча до прямої червоної там точно виникнуть питання.

Ворскла - Полісся 0:3 (0:1; 0:2)
Голи: Кушніренко, 37 (п); Макуана, 54; Шастал, 90+1
Видалення: Хрипчук, 90

Динамо 0:1 Дніпро-1

Центральний матч туру - але лише за назвою. Зустрілися команди з двома великими проблемами. У Динамо немає захисту, а у Дніпра-1 - нападників. От і вийшло, що Гуцуляка ніхто не закривав під час удару, хоча часу на це було вдосталь. І як виявилося, традиція на один гол дніпрян триває: рахунок так і не змінився, бо вся гра далі була посередньою, без статусу дербі лідерів. У киян три удари у ствір за 90 хвилин - але всі потягнув Волинець. У першому таймі господарям вдалося забити, та гол скасували. От і маємо - замість фестивалю атак і комбінацій, ми побачили суху гру майже без ударів.

Динамо - Дніпро-1 0:1 (0:1; 0:0)
Гол: Гуцуляк, 13

Турнірне становище

На верхніх щаблях все лишається, як було - Кривбас, Полісся та Шахтар зберігають за собою лідерство. Дніпру-1 вдалося обійти Динамо, а перемога Колоса дозволяє команді піднятися у першу половину таблиці. Далі ж все дуже прикро: Минай без перемог, Зоря в зоні вильоту, Олександрія без досягнень.

Шість перемог лідерів: огляд 11-го туру УПЛ 1

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут