Форвард порівняв роботу Срни та ван Леувена на чолі команди

Данило Сікан став автором першого голу донеччан під керівництвом Срни
Дарійо Срна дебютував на посту тренера з перемоги

Нападник Шахтаря Данило Сікан розповів про зміни, які приніс команді Дарійо Срна. Під керівництвом хорвата, який тимчасово очолює команду, "гірники" обіграли ЛНЗ.

В коментарі пресслужбі Шахтаря Сікан також прокоментував перемогу в матчі 11 туру УПЛ. Особливо нападник виділив зміни в атмосфері.

"Матч був чудовим, усі добре себе почували, дуже гарно зіграли. Думаю, це заслуга як тренера, так і усієї команди, тому що ми отримали дуже хороші емоції.

Срна налаштовував нас тільки на перемогу. Він сказав, що багато говорять, що Шахтар якось підзбавив, і додав, що треба повертатися на свій рівень і показувати це на полі.

Що змінилося з призначенням Даріо? Атмосфера, звичайно. Даріо дав нам більше свободи, більше таких емоцій десь в плані колективу, яких не вистачало з Патріком. Та й все. Далі ми в футбол вміємо грати", - розповів Сікан.

При цьому помилки, які були в грі команди в першому таймі, Сікан пояснив виключно помилками "гірників". Хоча і визнав, що ЛНЗ теж є серйозною командою.

"В перерві в роздягальні розбирали тактичні помилки у першому таймі. Ці помилки ми створили самі собі. Я можу назвати в першому таймі атаки ЛНЗ, які були тільки через наші помилки, через те, що ми десь неправильно йшли в пресинг або відбирали м'яч. Ми це розібрали – і в другому таймі тільки більше додали.

ЛНЗ – дуже хороша команда. Вони заслуговували, можливо, і на гол у цій грі. Я вважаю, вони дуже сильно і класно грали проти нас. Мені сподобалися їхні бійцівські якості. Але рахунок на табло, як кажуть. Зі Срною ми виграли 3:0, не пропустили", - зазначив нападник.

Срна на чолі Шахтаря

Перемога над ЛНЗ стала дебютною перемогою Дарійо Срни в першому матчі на чолі "гірників". Також для хорвата цей матч став можливістю перевірити свої рішення перед виїздом в Барселону в рамках Ліги чемпіонів.

Зазначимо, що після 11 турів Шахтар посідає друге місце в УПЛ. Донеччани відстають від Кривбаса на два очки. Але при цьому у "гірників" ще є матч в запасі.