Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Агресор уже вичерпав понад половину своїх запасів ракет, але, нажаль, цього “добра” в окупантів ще достатньо
Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про те, скільки та яких ракет ще має росія. Зокрема, за даними українського уряду, окупанти мають ще вдосталь "Оніксів". Ці ракети можуть загрожувати інфраструктурі та цивільному населенню України.
За словами пана міністра, на початку війни ворог мав 470 "Оніксів", зараз арсенал цих ракет складає 347 одиниць. Розробку цієї зброї розпочали ще у 1970-х роках, але модернізацію проводили ще до недавнього часу. Це саме ракетами типу "Онікс" із берегового комплексу "Бастіон" у травні було завдано удару по Одеській області. Рашисти били з території тимчасово окупованого Криму. Ракета використовувалася для ударів по інфраструктурних об'єктах та житлових будівлях узбережжя Чорного моря.
Ракета П-800 "Онікс" (в експортному варіанті — "Яхонт") — це надзвукова протикорабельна ракета середнього радіуса дії. Її основним призначенням є боротьба з кораблями та наземною інфраструктурою супротивника. Основною ж перевагою цієї зброї є, власне, надзвукова швидкість, яка дозволяє протистояти засобам ППО, та можливість вести вогонь з-за горизонту. Однією з особливостей ракети є її універсальність. Комплекс можна пристосовувати до запуску з підводних човнів, надводних кораблів, літаків і берегових пускових установок.
Особливістю ракети називають можливість завдавати ударів за принципом "вистрілив і забув". Як заявляють росіяни, ракета може бути виготовлена з застосуванням технології "стелс" і стати малопомітною для радарів. На початку польоту “Онікс” використовує супутникове наведення, а ближче до кінця активно супроводжує ціль за допомогою радара. Ракети пізніх модифікацій позиціювалися як високоточні, заявлена похибка складає 1,5 метри. “Онікс” також може нести ядерну боєголовку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.