Головна
Україна
Події
14:47, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Росія вичерпала понад половину своїх запасів ракет. У країни-агресорки залишилося 119 "Іскандерів" (13%). На початок війни в арсеналі було 900 ракет.  Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков. Він назвав головних ворогів російського ракетного арсеналу.  "Чотири вороги російського ракетного арсеналу: блискучі українські ППО, бездарні російські ракетні війська, санкції, час. Демілітаризуймо терористичну державу, щоб жити в мирі" - сказав Резніков.  Так, згідно з даними Міноборони, станом на 23 лютого збройні сили російської федерації мали на озброєнні, зокрема близько 900 ракет "Іскандер", 500 ракет морського базування "Калібр", 300 ракет повітряного базування Х-555, 370 ракет типу Х-22/32 і 500 типу Х-35. Також у росії було 470 протикорабельних ракет "Онікс" і 43 гіперзвукових ракет "Кинджал". Станом на 18 листопада в запасах російських військ залишалось 119 "Іскандерів", 229 "Калібрів", 150 ракет Х-555, 120 штук Х-22/32, 356 штук Х-35, 6 980 штук С-300, 347 "Оніксів" та 43 "Кинджали". Інфографіка: Міноборони України Що відомо про надходження іранських озброєнь до росії  За даними воєнної розвідки України влітку цього року росія уклала з іраном контракт щодо постачання близько 1 750 безпілотних літальних апаратів двох видів – "Shahed" та "Mohajer". Перша партія таких БПЛА, що надійшла до росії, становила близько 350 одиниць, друга – близько 250 одиниць. Через вплив санкцій, у російській федерації є дефіцит сучасних озброєнь. Через це росія намагається придбати озброєння в інших країн – світових ізгоїв. Наша розвідка підтвердила інформацію про підготовку проєкту домовленості про постачання іранських балістичних ракет до росії. Там розуміють загрозу їхнього застосування проти нашої держави, тому ведеться робота, щоб довести світовій спільноті наскільки небезпечним є постачання іраном озброєнь до росії. Є практичні результати – після демонстрації реальних доказів, іран змінив свою позицію та перестав спростовувати свою причетність до постачання озброєнь країні-окупанту.  Нагадаємо, окупанти посилюють наступ на Бахмут та Соледар. Крім того, у Херсоні росіяни спалювали тіла своїх військових на сміттєзвалищі.  Також Інформатор писав, що росіяни з "Градів" вдарили по прикордонню Сумської області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Резніков розповів, скільки і яких ракет залишилось у росії. Інфографіка

Читать на русском

Склади пустіють

Читать на русском
Резніков розповів, скільки і яких ракет залишилось у росії. Інфографіка
Росія має тисячі ракет до С-300

Склади пустіють

Росія вичерпала понад половину своїх запасів ракет. У країни-агресорки залишилося 119 "Іскандерів" (13%). На початок війни в арсеналі було 900 ракет. 

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков. Він назвав головних ворогів російського ракетного арсеналу. 

"Чотири вороги російського ракетного арсеналу: блискучі українські ППО, бездарні російські ракетні війська, санкції, час. Демілітаризуймо терористичну державу, щоб жити в мирі" - сказав Резніков. 

Так, згідно з даними Міноборони, станом на 23 лютого збройні сили російської федерації мали на озброєнні, зокрема близько 900 ракет "Іскандер", 500 ракет морського базування "Калібр", 300 ракет повітряного базування Х-555, 370 ракет типу Х-22/32 і 500 типу Х-35.

Також у росії було 470 протикорабельних ракет "Онікс" і 43 гіперзвукових ракет "Кинджал". Станом на 18 листопада в запасах російських військ залишалось 119 "Іскандерів", 229 "Калібрів", 150 ракет Х-555, 120 штук Х-22/32, 356 штук Х-35, 6 980 штук С-300, 347 "Оніксів" та 43 "Кинджали".

Інфографіка: Міноборони України

Що відомо про надходження іранських озброєнь до росії 

За даними воєнної розвідки України влітку цього року росія уклала з іраном контракт щодо постачання близько 1 750 безпілотних літальних апаратів двох видів – "Shahed" та "Mohajer". Перша партія таких БПЛА, що надійшла до росії, становила близько 350 одиниць, друга – близько 250 одиниць. Через вплив санкцій, у російській федерації є дефіцит сучасних озброєнь. Через це росія намагається придбати озброєння в інших країн – світових ізгоїв. Наша розвідка підтвердила інформацію про підготовку проєкту домовленості про постачання іранських балістичних ракет до росії. Там розуміють загрозу їхнього застосування проти нашої держави, тому ведеться робота, щоб довести світовій спільноті наскільки небезпечним є постачання іраном озброєнь до росії. Є практичні результати – після демонстрації реальних доказів, іран змінив свою позицію та перестав спростовувати свою причетність до постачання озброєнь країні-окупанту. 

Нагадаємо, окупанти посилюють наступ на Бахмут та Соледар. Крім того, у Херсоні росіяни спалювали тіла своїх військових на сміттєзвалищі. 

Також Інформатор писав, що росіяни з "Градів" вдарили по прикордонню Сумської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.