У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Ці судна, зокрема, перевозять вантажі військового призначення
На озброєнні у росії є близько сотні військових літаків Іл-76, один з яких був збитий напередодні. Таку кількість назвав речний Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Ці повітряні судна перевозять різні вантажі, серед яких і ті, які необхідні для ведення війни.
Про це він заявив в ефірі телемарафону. Зокрема, літаки перевозять вантажі військового призначення.
“В нас теж є такі літаки на озброєнні. Військово-транспортна авіація, яка базувалася в Мелітополі. Це літаки потужні, важкі, по всьому світу літають. Вони перевозять вантажі й військового характеру, й інші. Росія має близько сотні таких літаків”, – підкреслив Ігнат.
За його словами, для росіян життя одного або двох пілотів не мають значення та не є значною втратою. Те ж саме і з повітряними суднами, які путінський режим не жалкує.
“Ви бачили історію з ПВК “Вагнер”. Скільки вагнерівці поклали літальних апаратів. Там взагалі дивуєшся, що Росія не буде відповідно оплакувати чи жалкувати за втраченим”, – додав речник ПС.
Відомо, що ще 24 січня 2024 року у Корочанському районі Бєлгородської області росії зазнав катастрофи військово-транспортний літак Іл-76. Російське міноборони заявило, що на борту повітряного судні нібито знаходилися 65 українських військовополонених, яких везли на обмін. Також окупанти наполягали, що літак був збитий українськими силами оборони. Однак Міністерство оборони України не підтвердило цю інформацію, заявивши, що ще з’ясовує обставини катастрофи.
Заступник начальника ГУР Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив, що на 24 січня готувався обмін полоненими між росією та Україною. Він також зазначив, що російська сторона не повідомила про перевезення українських військовополонених на борту літака Іл-76. Обмін мав бути одним із найбільших за війну. Крім того, кремль має надати міжнародним розслідувачам допуск до місця катастрофи літака Іл-74, а також дозволити вивчити дані з так званої "чорної скриньки".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.