"Шахтар" зіграв із "Рухом", "Львів" прийняв "Зорю" а "Олександрія" вирушила до Дніпра: результати суботніх поєдинків Української Прем'єр-ліги

Після паузи для матчів збірних поновився розіграш Прем'єр-ліги.

«Шахтар» лише наприкінці матчу зміг зламати опір «Руху». Пропустивши на початку поєдинку, а потім отримавши автогол, «Зоря» зазнала несподіваної поразки.

Про хід поєдинків Прем’єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 20 листопада, відбулися три матчі п’ятнадцятого туру УПЛ. Відкривали програму ігрового дня «Львів» та «Зоря». Команди грали в наступних складах:

Львів: Ільющенков — Бусько, Лека, Махмутовіч, Якімець — Політило, Довгий — Ременяк, Грисьо, Ернест — Шина.

Запасні: Костик, Давидов, Чір’як, Хамелюк, Семенів, Крушинський, Михайлів, Сорокін, Нич.

Зоря: Мацапура — Фаворов, Імереков, Снурніцин, Хомченовський — Цвек, Булеца — Громов, Гладкий, Сайядманешшіаден, Шахаб.

Запасні: Жилкін, Вернидуб, Жуніньо, Алібеков, Назарина, Крістіан, Луньов, Кабаєв, Фрімпонг.

Господарі відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу. Ременяк пробив із лінії штрафного майданчика, але удар вийшов слабким. Ернест перехопив м’яч, віддав на Шину, і форвард «Львова» з воротарської лінії відправив ігровий снаряд у сітку. Через тридцять хвилин становище «Зорі» погіршилося. Ернест прострілив у штрафний майданчик, а Цвек зрізав м’яч у свої ворота. У перерві тренер «Зорі» провів одразу три заміни, випустивши на поле Жуніньо, Луньова та Кабаєва. Одна із замін спрацювала на 64-й хвилині. Луньов прийняв м’яч у центральній зоні й ударом під поперечину метрів із двадцяти скоротив різницю в рахунку. До кінця поєдинку залишалося достатньо часу, проте розвинути свій успіх та зрівняти рахунок «Зоря» так і не змогла.

У Києві «Шахтар» приймав «Рух». Склади команд:

Шахтар: Трубін — Додо, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі — Майкон, Маркос Антоніо — Тете, Марлос, Мудрик — Фернандо.

Запасні: Пятов, Вітао, Кривцов, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Соломон, Педріньйо, Сікан.

Рух: Паньків — Роман, Дідик, Стаменковіч, Білий — Мартинюк, Сапуга — Альваренга, Таллес, Бойчук — Климчук.

Запасні: Ледвій, Притула, Руніч, Де Розаріо, Слюсар, Карасюк, Федорчук, Савчук.

«Шахтар» із перших хвилин заволодів ініціативою і став плести мережива атак на підступах до штрафного майданчика «Руху». Гості рідко залишали свою половину поля, а про загрозу воротам суперника не йшлося. Однак час йшов, а ударів по воротах «Руху» не було. На 22-й хвилині Фернандо спробував п’ятою переправити м’яч у ворота, але не влучив. Свій перший удар у площину воріт «Шахтаря» «Рух» завдав на 55-й хвилині. Климчук непогано приклався до м’яча, але пробив центром прямо в руки Трубіну. «Шахтар», як і раніше, не міг підібратися до воріт «Руху», а дальні удари блокувалися гравцями оборони. На 83-й хвилині Соломон обвідним ударом із лівого кута штрафного майданчика пробив у праву штангу. А через три хвилини Маркос Антоніо дальнім ударом увігнав м’яч у правий кут воріт «Руху». Вже в наступній атаці «Шахтар» забив вдруге. Тете праворуч увірвався до штрафного майданчика й покотив м’яч у сітку під Паньківим, що вискочив на перехоплення.

Завершували програму суботи СК «Дніпро-1» та «Олександрія». На поле стадіону «Дніпро-Арена» команди вийшли в наступних складах:

СК Дніпро-1: Кожокару, Кравченко, Логінов, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок, Гуцуляк, Джурасек, Чуже, Довбик.

Запасні: Юрчук, Нельсон, Лучкевич, Батагов, Ді Франко, Адамюк, Білл, Когут, Русин.

Олександрія: Білик, Мельник, Бабогло, Калюжний, Третьяков, Мірошніченко, Кирюханцев, Демченко, Цуріков, Рибалка, Устименко.

Запасні: Горох, Спінеллі, Бухал, Дришлюк, Кожушко, Одарюк, Копина, Новіков, Дубра.

Першого небезпечного удару завдали господарі на 7-й хвилині. Чуже пробив з-за меж штрафного майданчика, але Білик зайняв правильну позицію й забрав м’яч. На 16-й хвилині Довбик двічі фінтами прибрав суперника, проте зволікав і його удар заблокував захисник. А на 19-й хвилині «Олександрія» досить несподівано відкрила рахунок. Після подачі кутового з правого флангу Бабогло, який залишився без нагляду біля дальньої штанги, відправив м’яч у незахищений кут воріт. На 27-й хвилині арбітр призначив штрафний у ворота «Олександрії». Після консультації з VAR, суддя змінив своє рішення та призначив пенальті, адже порушення було вже в штрафному майданчику. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Довбик, розвівши м’яч та голкіпера різними кутами. За дві хвилини господарі вийшли вперед. «Дніпро-1» перехопив м’яч у центрі поля та провів контратаку. Довбик вирвався до воріт і влучним ударом відправив м’яч у правий нижній кут. Після подачі кутового на 41-й хвилині «Дніпро-1» забив ще один м’яч. Логінов ударом головою з лінії воротарського майданчика зробив рахунок 3:1.

Після перерви гра змістилася до центру поля. СК «Дніпро-1» грав за рахунком, не відправляючи в атаку великі сили. Водночас господарі організовано та надійно грали в обороні, не дозволяючи гравцям «Олександрії» турбувати Кожокару. Перший небезпечний момент на дві команди створив «Дніпро-1» на 71-й хвилині. Довбик бив метрів із 12-ти — Білик у стрибку перевів м’яч на кутовий. На 83-й хвилині свій момент упустив Білл, пробивши за лічені сантиметри від штанги.

• «Львів» - «Зоря» 2:1 (Шина, 2, Цвек, 32 (автогол) – Луньов, 64);
  • «Шахтар» - «Рух» 2:0 (Маркос Антоніо, 86, Тете, 88);
  • СК «Дніпро-1» - «Олександрія» 3:1 (Довбик, 29 (с пен.), 31, Логінов, 41 - Бабогло, 19).
Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Решта матчів 15-го туру УПЛ відбудуться 21 та 22 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг поєдинків п'ятнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.