«Шахтар» виграв у «Колоса» та захопив лідерство, «Зоря», СК «Дніпро-1» та «Десна» також здобули перемоги: результати матчів чотирнадцятого туру Прем'єр-ліги

"Шахтар" змістив "Динамо" з першого рядка турнірної таблиці УПЛ.

«Колос», який вдруге в сезоні змінив тренера, не зміг зупинити «Шахтар». Хет-трик Шахаба приніс "Зорі" перемогу над "Вересом".

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 7 листопада, відбулися чотири матчі чотирнадцятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня «Інгульець» та СК «Дніпро-1». Команди грали у наступних складах:

Інгулець:  Гальчук, Опанасенко, Поспєлов, Ковальов, Асмелаш, Шишка, Полегенько, Коробенко, Запорожець, Козак, Сітало.

Запасні: Шуст, Салем, Шарай, Бартулович, Коваленко, Головкін, Павлов, Якимів, Гопей.

СК Дніпро-1: Кожокару, Кравченко, Сваток, Логінов, Дубінчак, Пихальонок, Ігнатенко, Джурасек, Гуцуляк, Назаренко, Довбик.

Запасні: Кожокару, Кравченко, Сваток, Логінов, Дубінчак, Пихаленок, Ігнатенко, Джурасек, Гуцуляк, Назаренко, Довбик.

Першого удару у ворота воріт завдали гравці «Дніпра-1». На початку 4-ї хвилини Кравченко з правого краю штрафного майданчика пробив у ближній кут, а Гальчук спокійно забрав м'яч у руки. Проявив себе Гальчук і на 11-й хвилині, парирувавши удар Довбика під поперечину зі штрафного. А ось на 26-й хвилині штрафний у виконанні Довбика втілився у гол. Форвард «Дніпра-1» із півкола штрафного майданчика відправив м'яч у лівий кут воріт «Інгульця».

На 30-й хвилині Шишкін заробив першу жовту картку, а через 4 хвилини і другу. Таким чином, з 34-ї хвилини господарі залишились у меншості. На другій компенсованій хвилині Гальчук відбив м'яч після удару Джурасека. На добивання кинувся Довбик і потрапив до рук голкіперу «Інгульця», що розпластався на газоні.

Після перерви «Інгульець» спробував перехопити ініціативу, але гості швидко припинили ці спроби. Гра йшла переважно у центрі та на половині поля «Інгульця». У штрафний "Дніпра-1" м'яч доходив нечасто, рідкісні атаки "Інгульця" особливої ​​загрози не несли. Так, без особливих проблем гості довели поєдинок до переможного кінця.

У Ковальівці «Колос» приймав «Шахтар». Склад команд:

Колос:  Волинець, Золотов, Новак, Петров, Чорноморець, Задоя, Чурко, Мілько, Богданов, Саків, Лисенко.

Запасні: Фесюн, Ром, Павловець, Нгамба, Костишин, Каріока, Ільїн, Ренан, Сітчінава.

Шахтар: Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо, Бондаренко, Марлос, Алан Патрік, Соломон, Фернандо.

Запасні: П'ятов, Кривцов, Степаненко, Майкон, Дентіньо, Тете, Мудрік, Судаков, Конопля.

Перед матчем стало відомо, що тренер "Колоса" Сергій Кузнєцов написав заяву про відставку. Це вже друга тренерська відставка у поточному чемпіонаті. Раніше пост тренера "Колоса" після низки невдалих матчів залишив Руслан Костишин. До сьогоднішнього матчу із «Шахтарем» команду готував Ярослав Вишняк.

Матч розпочався у супроводі сильного дощу. У таких погодних умовах особливу небезпеку могли нести дальні удари та несподівані відскоки м'яча. На важкому газоні пошкодження отримав Саків, і на 14-й хвилині поступився місцем на полі Ільїну. А на 15-й хвилині гості відкрили рахунок. Алан Патрік праворуч навісив зі штрафного, а Матвієнко переправив м'яч у дальній кут. "Колос" провів дві непогані атаки. На 18-й хвилині удар Богданова парирував Трубін, а через 4 хвилини Лисенко, замикаючи простріл Ільїна з флангу, запустив м'яч над перекладиною.

Через десять хвилин після першого голу «гірники» подвоїли свою перевагу у рахунку. Фернандо вийшов на побачення з Волинцем та під голкіпером «Колоса» котнув м'яч у ворота. Потім свої моменти збільшити різницю в рахунку пропустили Алан Патрік та Соломон. А на 41-й хвилині "Колос" відіграв один м'яч. Ільїн підхопив ігровий снаряд у штрафному майданчику «Шахтаря» і чарівно пробив у лівий кут.

На 49-й хвилині Алан Патрік пробив з-за меж штрафного майданчика, а Волинець у стрибку потягнув удар. "Колос" теж в обороні не відсиджувався. Так на 60-й хвилині Трубін потяг м'яч, спрямований Ільїним у нижній правий кут. «Шахтар» забив утретє на 72-й хвилині. Мудрик увірвався до штрафного майданчика і з лівого кута воротарського пробив у дальній кут. На останніх секундах матчу «Колос» міг скоротити різницю у рахунку, але після подачі штрафного з лівого флангу м'яч влучив у штангу.

У Запоріжжі «Зоря» зустрілася із «Вересом». Склади команд:

Зоря:  Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Рейс, Хомченовський, Булець, Луньов, Шахаб, Гладкий, Аллах'яр.

Запасні: Сапутін, Руфаті, Вернідуб, Снурніцин, Алібеков, Сміян, Крістіан, Нагнійний, Аліфрієнко.

Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Кучеров, Петько, Дахновський, Панасенко, Г. Пасіч, Сергійчук.

Запасні: Кичак, Махнєв, Шестаков, Є. Пасіч, Полюлях, Тимофєєнко, Гєчов, Гегедош, Шестаков.

На 11-й хвилині Гладкий міг відкривати рахунок, але порушив правила у завершальній стадії атаки. За 7 хвилин забивати мав уже «Верес». Після розіграшу кутового Сергійчук підправив м'яч у ворота, а Цвек вибив із лінії. На 24-й хвилині Аллах'яр вийшов віч-на-віч, але не зумів переграти Когута. Через 10 хвилин свій шанс забити пропустив Луньов, пробивши над поперечиною з району одинадцятиметрової позначки.

"Зоря" відкрила рахунок на другій хвилині другого тайму. Шахаб відгукнувся на простріл Аллахьяра і з лінії воротарського майданчика переправив м'яч у сітку. Через дві хвилини Шахаб у супроводі захисника з центру поля рвонув до воріт, проскочив Когута, який вийшов за межі штрафного майданчика, і зробив рахунок у матчі 2:0.

На 57-й хвилині Сергійчук із найвигіднішої позиції не влучив у ворота. У атаці у відповідь Гладкий затягнув з ударом і заробив лише кутовий. Гладкому явно не щастило у сьогоднішньому поєдинку – на 71-й хвилині його удар припав у ліву штангу воріт «Вереса». А Шахаб упіймав кураж і на 83-й хвилині відправив у ворота суперника третій м'яч.

Завершували програму 14-го туру «Львів» та «Десна». На поле команди вийшли у наступних складах:

Львів:  Іллющенков, Бусько, Романчук, Якимець, Політило, Ернест, Лека, Ніч, Зозуля, Довгий, Брікнер.

Запасні: Костик, Шина, Чир'як, Ременяк, Семенів, Крушинський, Грисьйо, Альваро, Махмутович.

Десна: Мисак, Сафронов, Цимбалюк, Масалов, Болбат, Домбровський, Тотовицький, Калитвинцев, Завійський, Безбородько, Шевцов.

Запасні: Литовка, Ковтун, Арвеладзе, Картушов, Білич, Будковський, Селін, Юрченко, Дегтярьов.

"Львів" свій перший момент створив вже на першій хвилині. Після подачі Політило зі штрафного Лека головою пробив поряд зі штангою. На цьому атакуючий порив команд на деякий час стих, і гра перемістилася в центр поля. Суперники по черзі брали м'яч під свій контроль, але натикалися на пресинг і до воріт не просувалися. Найгостріший момент виник на 36-й хвилині. Удар Зозулі з меж штрафного майданчика прийняв на себе захисник «Десни».

Другий тайм розпочався з голу «Десни». Під кінець 51-ї хвилини Калитвинцев потужним ударом метрів з 18-ти ледь не порвав сітку воріт «Львова». Слід зазначити, що удар Калитвинцева став першим для «Десни» у сьогоднішньому матчі. Після голу гра повернулася до колишнього русла. Команди билися на полі, але майже не били по воротах. Тренери почали проводити заміни, однак і вони не змінили характеру гри. І тут дальній удар знову приніс успіх «Десне». Завійський пробив метрів із двадцяти і м'яч від рук голкіпера "Львова" влетів у ворота. Калитвинцев міг забивати третій, але ударом із гострого кута не пробив Іллющенкова. На додаток до всього, на другій компенсованій хвилині Романчук грубо порушив правила проти Завійського і заробив червону картку.

• "Інгульець" - СК "Дніпро-1" 0:1 (Довбик, 26);
  • "Колос" - "Шахтар" 1:3 (Ільїн, 41 - Матвієнко, 15, Фернандо 25, Мудрік, 72);
  • "Зоря" - "Верес" 3:0 (Шахаб, 47, 49, 83)
  • "Львів" - "Десна" 0:2 (Калитвинцев, 51, Завійський, 82).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Прем'єр Ліга бере паузу для матчів збірних. 15-й тур УПЛ відбудеться 19-22 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про ході матчів чотирнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут