Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Жінку втягнули в інвестиційну аферу та змушували систематично вносити кошти
Прокуратура у Закарпатській області у вівторок, 17 жовтня, викрила шахрая з Київської області, який виманив гроші у матері загиблого бійця ЗСУ. Чоловік переконав жінку вкласти гроші у "прибутковий іноземний інвестиційний проєкт" та систематично викачував з жертви величезні суми. Загальна сума його оборудки сягнула майже сім мільйонів гривень.
Про деталі шахрайської схеми на Закарпатті повідомили в Офісі Генерального прокурора. Там також підкреслили, що зловмисник викачував з жінки гроші майже пів року: з листопада 2022 року по квітень 2023 р. Ці кошти жінка отримала, як компенсацію за загибель її сила - військовослужбовця ЗСУ. Весь цей час вона перебувала у постійному контакті зі зловмисником та передавала кошти через його "довірену особу" в Ужгородському районі. Частину коштів жінка переказувала на банківські картки.
Жінка звернулася до правоохоронців після того, як спробувала повернути вкладені у "проєкт" кошти. Втім, навіть після цього, її попросили зробити "страховий внесок". Своїх коштів вона так і не отримала.
Як з'ясувалося згодом, шахрай обіцяв їй відсотки від вкладення в "іноземний інвестиційний проєкт" значно вищі, за пропоновані у банках. Жінка є мешканкою Донецької області. Вона переїхала до Ужгорода через військові дії, де натрапила на шахрая.
Зловмисника силовикам вдалося затримати у Київській області. Йому обрали запобіжний захід із правом внесення застави, розмір якої 13, 2 млн грн. Правоохоронці у межах цієї справи вже провели сотні обшуків у різних регіонах країни. Зараз встановлюють всіх осіб, які можуть бути причетними до злочину. Розслідування триває.
В Україні активізувалися шахраї у соцмережах, які "полюють" на ВПО (переселенців). Вони діють часто саме у Telegram-каналах, обіцяючи переселенцям швидкі кредити під низькі відсотки. Схема діє так: після того, як жертва виконує головну вимогу шахраїв - сплачує річні відсотки, кредит не надходить. Правоохоронці не можуть допомогти постраждалим, тому що у договорі є пункт про форс-мажор, який фактично дозволяє шахраям уникнути відповідальності.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про найпопулярніші шахрайські схеми під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.