Головна
Життя
Гаджети
14:37, 15 Липня
Информатор UA

Интро

Шахраї можуть отримати доступ до вашого номера телефону, щоб використати його надалі для реалізації своїх злочинних задумів: для доступу до онлайн-банкінгу, для злому профілів у соцмережах тощо. Про те, як захистити свій номер телефону розповіли в Держспецзв’язку, — передає Інформатор. SIM-картку шахраї можуть дистанційно, без відома справжнього власника, “відновити” в оператора. Це небезпечно, особливо коли йдеться про фінансовий номер, “прив’язаний” до банківських карток. Ознаки, які можуть свідчити про те, що ваш номер – у полі зору зловмисників: невідомі поповнюють ваш мобільний рахунок кілька разів на невеликі суми; вам нав’язливо телефонують із різних невідомих номерів із несуттєвих приводів. У жодному разі не передзвонюйте, якщо пропустили такий дзвінок. Усе це потрібно злодіям для того, щоб надалі давати правильні відповіді на запитання операторів. Якщо хочете додатково захистити свій номер: Забороніть або обмежте можливість віддаленої заміни SIM-карти у мобільного оператора. Станьте персоніфікованим абонентом, зареєструвавши свій номер в оператора (це можна зробити як офлайн, так і онлайн). Тоді будь-які процедури із SIM-карткою можна буде виконувати лише після підтвердження особи за допомогою паспорта. Дбайте про безпеку фінансового номера. Не викладайте його у відкритий доступ на будь-яких вебсторінках, не використовуйте для онлайн-шопінгу, не повідомляйте незнайомцям. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як захистити свій номер мобільного телефону від шахраїв

Читать на русском

Шахраї можуть отримати доступ до вашого номера телефону

Читать на русском
Як захистити свій номер мобільного телефону від шахраїв

Шахраї можуть отримати доступ до вашого номера телефону

Шахраї можуть отримати доступ до вашого номера телефону, щоб використати його надалі для реалізації своїх злочинних задумів: для доступу до онлайн-банкінгу, для злому профілів у соцмережах тощо.

Про те, як захистити свій номер телефону розповіли в Держспецзв’язку, — передає Інформатор.

SIM-картку шахраї можуть дистанційно, без відома справжнього власника, “відновити” в оператора. Це небезпечно, особливо коли йдеться про фінансовий номер, “прив’язаний” до банківських карток.

Ознаки, які можуть свідчити про те, що ваш номер – у полі зору зловмисників:

  • невідомі поповнюють ваш мобільний рахунок кілька разів на невеликі суми;
  • вам нав’язливо телефонують із різних невідомих номерів із несуттєвих приводів. У жодному разі не передзвонюйте, якщо пропустили такий дзвінок.

Усе це потрібно злодіям для того, щоб надалі давати правильні відповіді на запитання операторів.

Якщо хочете додатково захистити свій номер:

  • Забороніть або обмежте можливість віддаленої заміни SIM-карти у мобільного оператора.
  • Станьте персоніфікованим абонентом, зареєструвавши свій номер в оператора (це можна зробити як офлайн, так і онлайн). Тоді будь-які процедури із SIM-карткою можна буде виконувати лише після підтвердження особи за допомогою паспорта.
  • Дбайте про безпеку фінансового номера. Не викладайте його у відкритий доступ на будь-яких вебсторінках, не використовуйте для онлайн-шопінгу, не повідомляйте незнайомцям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.