– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Кіберполіцейських дали ряд рекомендацій
Шахраї в інтернеті можуть обдурити вас при спробі оформити отримання 8 тисяч гривень "карантинної допомоги".На цей прийом вже попалися близько 100 осіб в грудні. У кіберполіції дали рекомендації, як не стати жертвою аферистів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національної поліції .
"Зазвичай правопорушники розміщують відео, де президент України розповідає про виплату матеріальної допомоги підприємцям в розмірі 8 тисяч гривень. В описі до відео шахраї розміщують посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання виплати. При цьому автори відео стверджують, що таку матеріальну допомогу може отримати кожен", - розповідають в поліції суть схеми.
На сторінці за посиланням пропонується ввести персональні дані та номер банківської карти для зарахування грошей. Однак в подальшому шахраї просять оплатити послуги юриста з оформлення заяви, отримання електронного підпису, проходження ідентифікації тощо. В основному для цього використовують вбудований чат-бот.
"Після виконання таких дій громадяни не тільки переводять гроші за неіснуючі послуги, а й передають персональні дані аферистам", - йдеться у повідомленні.
У кіберполіції дали такі рекомендації:
Нагадаємо, раніше в державному сервісі «Дія» запустили прийом анкет на матеріальну допомогу для приватних підприємців та їх працівників до 31 грудня. Виплату можна отримати в мобільному додатку «Приват24 на сайті «Дія».
Також ми писали про те, хто і як може отримати карантинні виплати .