“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вартість "послуг" становила від $ 3 тисяч
У Київській області кіберспеціалісти Служби безпеки України припинили діяльність хакерів, які зламували профілі в соцмережах та електронні скриньки користувачів. Учасники хакерського угруповання за гроші забезпечували замовникам доступ до чужих акаунтів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу СБУ.
Хакери "ламали" також месенджери користувачів. Їх атакам піддалися чиновники Київської області.
Серед постраждалих від їхніх дій голова одного з районних судів області. Вартість «послуг» становила до $ 3 тисяч в залежності від складності та обсягів роботи.
За інформацією спецслужби, власник хостингу систематично виїжджає за кордон, в тому числі до Російської Федерації. Його основною клієнтурою були громадяни РФ та вітчизняні «приватні детективи». Зараз перевіряється його можливий зв'язок зі спецслужбами країни-агресора.
Для анонімності оплати послуг зловмисник брав «розрахунки» в криптовалюті, а також на електронні гаманці заборонених в Україні російських небанківських платіжних систем.
Під час обшуків офісу, де були розміщені сервери, у Фастівському районі столиці, знайдені зразки програмного забезпечення, банківські картки та комп'ютери.
Слідчі дії тривають в рамках кримінального провадження за ст. ст. 359 (незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) та ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення організаторам схеми про підозри.
Раніше Інформатор повідомляв, що кіберспеціалісти встановили, яким чином зламали сайт Нацполіції .
Також повідомлялося, кіберполіція викрила інтернет-шахраїв,які ошукали дві сотні людей на 1,5 млн гривень.