"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
Цей пісня для кожного, хто хоча б раз горів у пожежі почуттів, які виявилися лише ілюзією. Це твоє нагадування, що завжди варто обирати себе.
Вартість "послуг" становила від $ 3 тисяч
У Київській області кіберспеціалісти Служби безпеки України припинили діяльність хакерів, які зламували профілі в соцмережах та електронні скриньки користувачів. Учасники хакерського угруповання за гроші забезпечували замовникам доступ до чужих акаунтів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу СБУ.
Хакери "ламали" також месенджери користувачів. Їх атакам піддалися чиновники Київської області.
Серед постраждалих від їхніх дій голова одного з районних судів області. Вартість «послуг» становила до $ 3 тисяч в залежності від складності та обсягів роботи.
За інформацією спецслужби, власник хостингу систематично виїжджає за кордон, в тому числі до Російської Федерації. Його основною клієнтурою були громадяни РФ та вітчизняні «приватні детективи». Зараз перевіряється його можливий зв'язок зі спецслужбами країни-агресора.
Для анонімності оплати послуг зловмисник брав «розрахунки» в криптовалюті, а також на електронні гаманці заборонених в Україні російських небанківських платіжних систем.
Під час обшуків офісу, де були розміщені сервери, у Фастівському районі столиці, знайдені зразки програмного забезпечення, банківські картки та комп'ютери.
Слідчі дії тривають в рамках кримінального провадження за ст. ст. 359 (незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) та ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення організаторам схеми про підозри.
Раніше Інформатор повідомляв, що кіберспеціалісти встановили, яким чином зламали сайт Нацполіції .
Також повідомлялося, кіберполіція викрила інтернет-шахраїв,які ошукали дві сотні людей на 1,5 млн гривень.