Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Текст підсумкової декларації, яку запропонувала Україна, переписали в останні дні, проте довкола неї все ще точаться суперечки, повідомляє агенція Keystone-SDA
На Глобальному саміті миру, який стартував у Швейцарії в суботу, 15 червня, все ще тривають переговори щодо підсумкової декларації. ЇЇ мають підписати завтра, але ЗМІ стверджують, що до тексту вносять деякі правки. Щобільше, організатори не очікують, що документ ухвалять усі учасники.
Агентство Keystone-SDA з посиланням на власні джерела пише, що переговори щодо підсумкової декларації саміту миру триватимуть до останньої хвилини. Тобто - до в неділю, коли захід завершується.
"Серед делегацій все ще залишається кілька суперечливих моментів. У деяких випадках, як кажуть, суперечки точилися через окремі слова. Організатори саміту миру наразі не знають, чи буде підсумкова декларація ухвалена всіма учасниками. Розглядається сценарій, за якого декларацію опублікують без консенсусу. І кожна держава зможе вказати окремо, приймає вона її чи ні ", – зазначає агентство.
Keystone-SDA зазначає, що напередодні саміту у підсумковій декларації вже виправили проблемні положення. І власне після цього кілька держав, що планували взяти участь у зустрічі, відмовилися від поїздки до Швейцарії.
Нагадаємо, 15 червня у швейцарському Бюргенштоці стартував дводенний Глобальний саміт миру. У ньому беруть участь делегації 92 країн та восьми міжурядових організацій із 160 запрошених. візьмуть участь у міжнародній конференції про шляхи досягнення миру в Україні. Серед учасників – 57 глав держав та урядів. Головує на конференції президентка Швейцарії Віола Амхерд. На саміт не приїхав Джо Байден, відрядивши замість себе віцепрезидентку США Камалу Гарріс. Відмовились від заходу Китай та Бразилія, на які очікували.
Найважливішим завданням цього саміту є формування політичної підтримки Києва якомога більшою кількістю країн, щоб забезпечити розвиток тривалого миру в Україні та Європі на основі Статуту ООН і міжнародного права, а також у довгостроковій перспективі. Не варто очікувати, що конференція у Швейцарії раптом призведе до того, що Росія піде з України або ж почне предметні переговори. Проте, українська сторона розраховує на початок переговорів щодо обміну полоненими за формулою "всіх на всіх", повернення українських дітей, домовленостей щодо ядерної безпеки, продовольчої безпеки.
Росія на саміт не запросили - Україна була категорично проти. Проте стало відомо, що на другий саміт миру представників країни-агресора збираються запросити. А Україна навіть не проти прямих переговорів, але за умови, що партнери посприяють, щоб вони проходили на умовах нашої країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.