Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Затриманого литовця передали слідчо-оперативній групі Нацполіції
Українські прикордонники на КПП "Ужгород", що на кордоні зі Словаччиною затримали 24-річного литовця, який перебував у базі розшуку Інтерполу. Чоловіка розшукували для екстрадиції з подальшим арештом, за злочин, який він вчинив.
Детальніше про затримання литовця на кордоні розповіли у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон. Прикордонники повідомили, що чоловік мав намір виїхати з території України на рейсовому автобусі.
Під час перевірки його документів спрацювала міжнародна база даних розшуку Інтерполу. У ній литовець був зазначений, як особа, як перебуває у розшуку та вимагає екстрадиції із подальшим арештом за злочин, який чоловік вчинив. Прикордонна служба повідомила, що чоловіка внесли у базу лише два дні тому. У цей час він перебував в Україні.
Українські прикордонники заборонили виїзд литовцю та відразу зв'язалися із колегами з українського Інтерполу та Нацполіції. Іноземця передали українським правоохоронцям.
Національна поліція України розпочала передавання в Інтерпол даних про колаборантів, які втекли до країн Європейського Союзу. Про це повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.
За його словами, далеко не всі колаборанти тікають до росії. Деякі з них переховуються в Європі, приховуючи свою причетність до співпраці з російськими окупантами. Він додав, що юридично це є підставою для того, щоб повернути їх на територію України та судити за нашим законодавством. Наразі Інтерполу передано інформацію про 25 таких втікачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.