"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
12 грудня міністру закордонних справ РФ подарували 300-річну українську позолочену ікону
Міністерство культури і інформаційної політики України (МКІП) проаналізувало оприлюднене в ЗМІ зображення позначки на іконі, подарованій російському міністру закордонних справ в Боснії і Герцеговині, і з'ясовує її походження.
Про це заявила заступник міністра культури і інформаційної політики України Світлана Фоменко, - передає Інформатор.
«Це друк Одеської крайової комісії з охорони пам'яток матеріальної культури і природи, яка була створена 1926 року під час Одеському історико-археологічному музеї. За період роботи з 1926 до 1930 року ця комісія виявила, склала списки пам'ятників культури в усіх округах в межах своєї відповідальності, взяла їх на облік і під державну охорону. Факт наявності печатки крайової комісії на іконі вказує на те, що ця ікона є власністю держави Україна», - заявила Фоменко.
Міністерство готує запити до Державного архіву Одеської області, Одеський археологічний музей, Національний музей історії України, інші музейні установи для отримання архівних матеріалів для чіткої ідентифікації ікони.
У відомстві готують ряд листів до правоохоронних органів (Службу безпеки, Національну поліцію, Службу зовнішньої розвідки) з проханням вжити заходів реагування в межах компетенції.
«Потрібно встановити ланцюг переміщення і час переміщення цієї ікони з території України і потрапляння її на територію Боснії і Герцеговини», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 12 грудня міністрові закордонних справ Росії Сергію Лаврову під час візиту на Балкани вручили 300-річну українську позолочену ікону святого Миколая, яку нібито «знайшли» в Луганську.