У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Всі ворожі атаки відбито
Ракетні удари по українських об’єктах енергетики часто супроводжуються кібератаками. Упродовж цього року фахівці Служби безпеки нейтралізували сотні спроб завдати шкоди. Майже 30 з них могли стати надкритичними.
Про це заявив начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк. За його словами, фахівці очікували на такий сценарій, тому жодна з ворожих кібератак не була ефективною.
"Ракетні удари по українських об’єктах енергетики часто супроводжуються і кібератаками. Очікували на такий сценарій, тому жодна з них не була ефективною", – зауважив Вітюк.
Він розповів, що з жовтня системні кібератаки рф відбуваються на енергетичну інфраструктуру України. Раніше ворог також атакував електронні системи наших енергооб’єктів, хоч і не так масово.
"Були і конкретні спроби вимкнути світло, і знищити цифрову інфраструктуру окремих обленерго і ТЕЦ. На щастя, ми змогли запобігти цьому", – зазначив Вітюк.
За його словами, кіберпідрозділи СБУ стали значно сильнішими за цей рік. І тепер вони не тільки ефективно тримають оборону на кіберфронті, а й самі потужно атакують ворога.
У соціальних мережах поширюється фейкова інформація про нібито скасування аварійних відключень електроенергії з посиланням на фальшиву сторінку "Укренерго". Це спроба збурити суспільство неправдивою інформацією. У компанії нагадали, що аварійні відключення – це вимушений крок, який застосовується виключно за наявності дефіциту, для збереження балансу виробництва і споживання в енергосистемі. Відмовитись від них енергетики зможуть лише після повного припинення ворожих атак на нашу енергосистему. До того ж інформація про те, що Україна нібито продає електроенергію є фейковою. Такі заяви є наслідком російської інформаційно-психологічної операції (ІПСО).
Нагадаємо, за розповсюдження фото і відео обстрілів в Україні будуть жорстко карати. Крім того, в Україні називають реалістичним сценарій повного блекауту.
Також Інформатор писав, чи планують українці у разі блекауту змінювати місце проживання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.