Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Рішення про продаж бензину на АЗС України за військовими квитками нібито ухвалили на ставці Головнокомандувача 24 листопада
Російська пропаганда поширює у TikTok фейк про те, що нібито в окремих областях України пальне на АЗС продаватимуть за військовими квитками. До заправних комплексів закріплять по одному працівнику ТЦК. Такий крок нібито має підвищити рівень мобілізації в країні.
Як зазначають у Центрі стратегічних комунікацій, фіксується чергова хвиля дезінформації щодо продажу пального. Там підкреслюють, що це нова масштабна ІПСО росіян.
У фейковому повідомлені йдеться про те, що у деяких регіонах України продаватимуть пальне на АЗС за військовими квитками. Відповідне рішення нібито ухвалили на ставці Головнокомандувача 24 листопада.
"У цій "інформації" відсутні будь-які дані, де саме це планується запровадити, немає посилань на офіційну пропозицію від, як стверджується, якихось "представників ТЦК на міській сесії". Окрім того, на верифікованих сторінках регіональних ОДА/ОВА такої новини не виявлено", - підкреслили у центрі.
Також цієї інформації не було й у вечірньому зверненні президента України Володимира Зеленського від 24 листопада, де він детально повідомляв про рішення, які ухвалили на засіданні Ставки. Про збільшення мобілізаційного ресурсу методами "бензин в обмін на пред’явлення військового квитка" він не говорив.
Окрім того, на офіційній сторінці Головнокомандувача Валерія Залужного у Facebook остання новина датована 22 листопада і йдеться там про його участь у засіданні контактної групи з питань оборони України у рамках формату "Рамштайн". За 24 листопада будь-які новини на поширювану в TikTok тему відсутні.
"Ворог не припиняє грати на темі мобілізації в Україні, збурювати українців, тримати їх в інформаційному стресі та вкидати розкол між чинною владою і військом. Закликаємо ігнорувати цей та подібний контент і довіряти лише офіційним джерелам інформації", - додали у центрі.
За місяць (31 жовтня-30 листопада) середня ціна по країні на бензин марки А-95 зменшилася на 1,16 грн/л і становила 54,36 грн/л, бензин А-95+ здешевшав на 0,79 грн/л — до 57,57 грн/л, а дизельне пальне — на 1,37 грн/л, до 54,30 грн/л. Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи "А-95", повідомляє Enkorr. Значне зниження цін на пальне фіксувалося 24-27 листопада завдяки акційним пропозиціям мереж, які були присвячені "чорній" п’ятниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.