Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ситуація з дефіцитом скрапленого газу поки що не виглядає загрозливою у столиці, але у східних та центральних регіонах вже почали нервуватися: заяву експерта Сергія Куюна частково підтверджено - новини економіки
В Україні на АЗС зникає газ. Про це повідомляє директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн. За його повідомленнями, скраплений газ відсутній в "половині областей" у низці мережевих АЗС. У місцях, де він ще є, ціни на нього зростають. Головною причиною цього є блокування польського кордону. Інформатор перевірив, чи справді дефіцит вже є помітним.
Як розповів директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн, у нього була ілюзія, що пік кризи на ринку скрапленого газу українці вже пройшли. Але свіжий моніторинг свідчить, що ситуація лише погіршилася.
"Найбільш масово - у половині областей - зник газ у мережі "Привату", а там, де лишився - 39,6 гривні за літр. Перебої на UPG, Socar, MOTTO, БРСМ та навіть на Авантажі. Причина - блокування польського кордону, через який саме автотранспортом надходило 30% імпорту або близько 25% ринку скрапленого газу", - вказав Куюн.
Ситуація поки що не виглядає загрозливою у столиці, про що свідчать дані мапи департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Але на заправках ОККО у Києві за деякими адресами автогаз дійсно відсутній. Водночас майже немає проблем з газом на АЗС Wog.
Але питання з газом все ж є. Принаймні його дійсно немає у деяких мережах. Ми перевірили Socar та Авіас. Ось де на годину публікації цієї новини газ був частково відсутній у цих мережах:
Також, за даними Minfin та додатку "деПальне", саме на Socar, де є проблеми із наявністю газу, водночас найвища ціна на скраплений газ. Вона складає 36,40 грн за літр. Найнижча ціна у мережі Укрнафта - 34,90 грн.
За даними Minfin, станом на 23 листопада середня ціна на газ 35,93 гривні. Це на 39 копійок більше за попередній день.
З 22 по 23 листопада консолідована мережа АЗС групи "Приват" (ANP, Avias), яка нараховує близько 950 АЗС, підвищила ціни на скраплений газ у середньому по країні на 3,7 грн/л, до 39,69 грн/л, повідомляє Enkorr. Найдорожчий газ на станціях мережі — за 39,93-39,96 грн/л — пропонується у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій і Чернівецькій областях. У Миколаївській, Полтавській і Дніпропетровській областях ціна на продукт мережі "Привату" встановлена на рівні 35,48-35,94 грн/л. Окрім цього, сьогодні на 0,5-1,5 грн/л автогаз здорожчав на станціях Neftek, Shell, U.GO. У середньому по країні роздрібна ціна на автогаз 23 листопада, за даними «А-95», зросла на 40 коп./л, до 35,93 грн/л.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.