Росіяни хваляться вкраденою черешнею з Мелітополя на форумі в Петербурзі, де виступав Путін

Вкрадені українські ягоди вже почали зʼявлятися в російських магазинах, хизуються агресори.

Мелітопольська черешня і путін
На ПМЕФ окупанти привезли понад тону ягід

На Петербурзькому міжнародному економічному форумі, окупанти встановили стенд Запорізької області, частина якої тимчасово залишається під контролем військ рф. На ньому була представлена черешня з окупованого Мелітополя.

Про повідомляють російські пропагандисти.

Повідомляється, що окупаційна "адміністрація" в Запорізькій області привезла на ПМЕФ понад тонну мелітопольської черешні. Посібники військ держави агресора кажуть, що з поточного сезону вкрадена українська черешня почала зʼявлятися на прилавках торгових мереж рф.

Мелітопольська черешня"Ми новий регіон, ми хочемо заявити, щоб нас помітили з цих перших кроків нашої нової російської історії", - заявив "віце-прем'єр регіону з економіки" Андрій Козенко.

Мелітопольська черешня

"Сподіваюся, росіяни гідно оцінять смак мелітопольської черешні", - сказав два тижні тому перший заступник генерального директора "Державного зернового оператора" Олексій Джуркін.

Що відбувається на ПМЕФ-2023

Форум триває з 14 по 17 червня у російському Санкт-Петербурзі. Президент рф володимир путін під час свого майже 1,5-годинного виступу на заході у пʼятницю знов повторював фейки про нібито великі втрати українських військ під час контрнаступу і назвав президента України Володимира Зеленського "ганьбою єврейського народу". Окрім цього диктатор збрехав, що поляки "сплять і бачать, як повернути Західну Україну, і, зважаючи на все, йдуть до цього".

Тим часом, за даними Генштабу Збройних сил України, у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області триває примусова паспортизація громадян України. Батькам випускників активно погрожують щодо неможливості отримання атестатів про закінчення школи в разі відмови отримання підлітками російського документа.

Також повідомлялося, що росіяни перетворили дитячий санаторій у Мелітополі на шпиталь, а пам'ятку архітектури кінця XIX століття - Олександро-Невський собор - на військову базу.

Ми також писали, що у Мелітополі діє партизанський рух, а багато батьків намагаються не пускати дітей до школи, бо не хочуть, щоб їх навчали за програмою "руского міра".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube