“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ворог продовжує війну в кіберпросторі
Розвідка України 26-го вересня офіційно повідомила, що росія готує нову спрямовану кібератаку. Цього разу під ударом мають опинитися об’єкти критичної інфраструктури. Ворог збирається атакувати не тільки Україну, але й наших союзників.
Головне управління розвідки зазначає, що за планами рашистів, постраждати мають об’єкти критичної інфраструктури наших підприємств. Також пробити захист спробують і всіх країн, які нам допомагають. Мова йде про спрямований удар у кіберпросторі на конкретні системи.
У першу чергу ворог збирається нашкодити роботі підприємств енергетичної галузі. Рашисти хочуть використати доступ до енергосистеми України 2015 та 2016 років.
«Цим ворог спробує посилити ефект ракетних ударів по об’єктах електрозабезпечення насамперед у східному та південному регіонах України. Командування окупантів переконано, що це призведе до сповільнення наступальних дій українських Сил оборони», – зазначили в розвідці.
Крім цього, росіяни також хочуть збільшити частоту DDoS-атак на критичну інфраструктуру союзників України. В першу чергу, під ударом будуть Польща та країни Балтії. Водночас, існує ризик і для інших наших партнерів.
Хакерські атаки на державні та приватні установи України проводилися не тільки під час повномасштабного вторгнення, але й раніше, що особливо помітно було з 2014-го року. Тільки у 2022-му році були зафіксовані масштабні атаки у січні, в середині та наприкінці лютого. Фактично, ворог готувався до вторгнення, намагаючись нашкодити нашим системам, а також вдарив просто перед початком свого наступу. Ворог цілив по державним вебсайтам та об’єктам критичної інфраструктури.
Водночас, не варто думати, що наші експерти тільки захищаються. IT-армія України проводить власні атаки на ворожі ресурси – від банків та державних ресурсів, до пропагандистських сайтів. За тиждень може здійснюватися по 600 атак, одночасно з чим проводяться і захисні заходи.
Нагадаємо, що ЄС готує новий пакет санкцій проти росії: які обмеження приймуть та коли це відбудеться.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.