Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Крадіжки супроводжуються погрозами та допитами музейних працівників
За даними міжнародної групи вчених та експертів з цифрових технологій, які відстежують крадіжки, банда "спеціалістів" займається контрабандою цінних історичних артефактів з України до Росії.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Guardian.
За словами антрополога, який працює з археологами, істориками та фахівцями з цифрових зображень, Браяна Деніелса, є дуже вагомі докази того, що росія краде певні картини та старовинні прикраси з України та вивозить їх до рф. Деніелс та його колеги відстежували розграбуванням та знищення культурних цінностей України з лабораторії в американському штаті Вірджинія. Вони зафіксували закономірності у злочинах.
Окупанти націлені на вивезення дорогоцінного скіфського золота, яке виготовляли племена Центральної Азії та Східної Європи, колись відомих як Скіфія. Українці зацікавлені в тому, щоб міжнародна група вчених склала список вкрадених речей. Крім того, не зрозуміло, що саме стало причиною крадіжки – грошова цінність чи культурна спадщина.
"Можливо, все це є частиною підриву ідентичності України як окремої країни, маючи на увазі начебто законне володіння росією усіма їхніми експонатами", – зазначив Деніелс.
Дедалі рішучішими стають спроби росіян викрасти приховані артефакти в окупованих українських містах. Антрополог розповідає, що крадіжки супроводжуються погрозами та допитами музейних працівників.
Нагадаємо, окупанти вкрали майже півмільйона тонн зерна із захоплених територій України. Крім того, у Пологах російські військові вкрали з банкомату майже 400 тисяч гривень.
Також Інформатор писав, що у Мелітополі рашисти вкрали з музею колекцію скіфського золота.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.