Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Очільник Якутії запровадив режим надзвичайного стану в регіоні
Російська республіка Якутія (Саха) йде під воду. Через паводки в регіоні затоплені десятки населених пунктів. У понеділок, 20 травня, в Якутії оголосили надзвичайний стан.
Про це повідомив очільник регіону Айсен Ніколаєв. Він підкреслив, що режим надзвичайного стану запровадили на території кількох районів республіки. Вже виданий відповідний указ.
"Уряду республіки доручено вжити всіх заходів щодо відновлення населених пунктів та об'єктів економіки, забезпечення життєдіяльності населення і надання соціальної та матеріальної допомоги постраждалим громадянам", - йдеться в указі.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2392
До слова, про паводки в Якутії російські ЗМІ повідомляли ще минулого тижня. Зокрема, 13 травня стало відомо про евакуацію місцевих жителів через підтоплення.
Квітень у декількох російських містах розпочався з потопів. Так, під воду пішли, зокрема Курган, Орськ, Оренбург та Новотроїцьк. Там рівень води минулого місяця досяг рекордного рівня, тому владі довелось евакуювати місцевих мешканців, частина районів міст була повністю затопленими.
Окрім евакуації людей, росіяни також зупиняли роботу Орського НПЗ. Зробили це "з метою запобігання екологічним ризикам та дотримання техніки безпеки".
Нагадаємо, після українських атак на НПЗ Росія імпортує паливо з Білорусі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.