“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Водночас Україна зазнає значних втрат, захищаючи місто
На кожного українського військового, який загинув під час оборони Бахмута, окупанти втратили щонайменше п'ятьох осіб. Про це свідчать дані розвідки НАТО. Ворог все ще намагається захопити місто.
Про це пише CNN із посиланням на військового представника Північноатлантичного альянсу, який говорив на умовах анонімності. Він попередив, що співвідношення п'ять до одного є оцінкою, заснованою на розвідданих.
Попри сприятливе співвідношення Україна зазнає значних втрат, захищаючи місто. Українські чиновники неодноразово заявляли, що вони завдають росії великих втрат, коли Москва намагається взяти Бахмут.
6 березня на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Олександр Сирський та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтримали продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті. Раніше німецьке видання Bild повідомило, що між Зеленським та Залужним виникла суперечка стосовно битви за місто: у них були принципово різні погляди на те, як армія повинна впоратися з Бахмутом. З кількох джерел у політичному керівництві Києва виданню стало відомо, що Залужний кілька тижнів тому вже рекомендував подумати про вихід із Бахмута з тактичних міркувань. Bild пише, що з військової точки зору місто не має стратегічного значення, вихід зі зруйнованого міста не мав би вирішального значення. Лише через концентрацію окупантів та розміщення тисяч найманців "Вагнера" Бахмут став політичним символом. У грудні 2022 року Зеленський оголосив місто "фортецею". У Збройних силах України заперечили чутки щодо конфлікту між Зеленським та Залужним. Захисники міста бачать доцільність його утримання.
Раніше ми писали, як генерал Сирський збирається вирішувати неможливе завдання щодо утримання Бахмута. Крім того, Зеленський розповів, як приймали рішення обороняти Бахмут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.