"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Сили ППО знищили майже всі ворожі дрони
У ніч на 2 червня російські війська атакували Україну крилатими ракетами, "Іскандером" та ударними дронами типу "Шахед". Ворог атакував Україну 25 безпілотниками, які окупанти запустили як з території тимчасово окупованого Криму, так і з російських Приморсько-Ахтарська та Єйська.
Про полювання на ворожі безпілотники відзвітували Повітряні сили ЗСУ. Військові підкреслили, що вони знищили 24 із 25 запущених ворогом БПЛА.
Приземлити "Шахеди" оборонці неба змогли у межах восьми областей: Миколаївської, Одеської, Херсонської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Вінницької. Командувач Повітряних сил Микола Олещук подякував за злагоджену роботу мобільних груп.

Крім цього відомо, що з Криму ворог вдарив "Іскандером" у напрямку Харківщини, а ракетами С-300 бив з тимчасово окупованих районів Донецької області.
Російські окупанти побоюються ударів дронами ЗСУ, які можуть долати до 2500 кілометрів. Останнім часом географія атак вказує, що радіус дії БПЛА Сил оборони України збільшується. Відтак, РФ може мати серйозну проблему через неможливість прикрити свої стратегічні та військові об'єкти.
Водночас Росія значно нарощує об'єми виробницшта "Шахедів" на заводі "Алабуга" в Татарстані. Ворог хоче влаштувати Україні дроновий армаґедон, випускаючи до 6 тис. БПЛА щороку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.