Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українські захисники неба нищили повітряні цілі на території чотирьох областей
У ніч на 20 травня російська армія вчергове атакувала Україну ударними дронами типу "Шахед". Ворог запустив безпілотники з території російських Приморсько-Ахтарська та Курська. Всього територію України атакували 29 БПЛА. Крім того, росіяни запустили по Харківщині балістичну ракету "Іскандер М".
У Повітряних силах ЗСУ відзвітували про полювання на ворожі дрони. Військові зазначили, що їм вдалося збити усі 29 ворожих дронів. Зробили вони це у межах чотирьох областей: Львівської, Одеської, Полтавської, Миколаївської.
Українські Сили оборони успішно відбили повітряний напад ворога завдяки злагодженим діям винищувальної авіації, зенітних ракетних підрозділів, мобільних вогневих груп та підрозділів радіоелектронної боротьби.
За даними The Wall Street Journal, ефективність роботи української протиповітряної оборони за останній час значно знизилася. Силам ППО вдається збивати лише 30% ракет, запущених російськими військами, тоді як раніше цей показник був вище: 46% пів року тому. Водночас українські військові все ще успішно збивають ворожі дрони.
Відбивати російські атаки за допомогою західних систем ППО, розташованих у Румунії та Польщі, пропонували також експерт Мюнхенської конференції з безпеки Ніко Ланґе та колишній помічник генерального секретаря НАТО генерал-лейтенант Хорст-Хайнріх Браус. На думку Ланґе, це дозволило б створити на українському кордоні безпечну зону завширшки до 70 км, а також розвантажити українську ППО на інших ділянках фронту.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що наприкінці квітня РФ вчергове атакувала українську енергетику. Президент Володимир Зеленський після ударів зазначив, що Україна потребує ще як мінімум 7 систем Patriot.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.