Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На створення цих літальних апаратів пішло чимало коштів
9-го січня розвідка Великої Британії повідомила, що росія майже напевно використовує свої новітні винищувачі Су-57 для нанесення ударів по Україні. Проте, росія боїться ними ризикувати, тому не випускає за територію росії. Втрати такого літака надто дорого обійдеться військовій машині рашистів.
Про це розвідка Великої Британії розповіла в своєму офіційному огляді. Дані свідчать про те, що росіяни можуть використовувати свої Су-57 ще з червня. Проте, на територію України вони не залітають, оскільки одразу можуть стати бажаною мішенню для нашої протиповітряної оборони.
Про цей літак ми вже розповідали в нашому попередньому матеріалі. Фактично, Су-57 є найбільш сучасним, а також найбільш дорогим надбанням росії. Він є надзвуковим винищувачем п’ятого покоління, і має стелс-технології та сучасну авіоніку. Проте, не схоже, що самі росіяни вірять в ефективність систем захисту літака, якщо бойові завдання в нього обмежуються польотами над рф із запуском ракет.
Поки що невідомо, скільки всього таких літаків має рф. Останні комерційні знімки демонструють тільки п’ять Су-57 на авіабазі в Ахтубінську. Там знаходиться 929-й льотно-випробувальний центр. Водночас, це єдина відома база цих літаків. Існує чимала вірогідність того, що літальні апарати на знімках – саме ті, які випускали ракети по Україні.
«росія, скоріш за все, намагатиметься уникнути репутаційних втрат, зменшення експортних перспектив та компрометації чутливих технологій, які можуть виникнути внаслідок будь-якої втрати Су-57 над територією України. Це свідчить про те, що Росія продовжує уникати ризику при використанні своїх військово-повітряних сил у війні», – зазначає британська розвідка.
Загалом, перед нами черговий піар-хід росії. Багато піару, купа обіцянок та жодних реальних підтверджень ефективності цього літака. За заявами росії, ці літаки здатні запросто прорвати загороду ППО та наносити швидкі та точні удари, не боячись збиття. Проте, страх запускати Су-57 на територію України говорить про те, що насправді й саме командування рф в це не вірить.
Наразі невідомо, скільки в росії є таких літаків. Виробники раніше анонсували «великий контракт» з міноборони рф, але здатність росії перебільшувати важко переоцінити. Наразі точно відомо максимум про п’ять таких літаків.
Нагадаємо, що армія рф може піти у наступ з трьох сторін: які регіони України під загрозою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.