"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росія відправила на обмін 31 січня інших захисників України
В Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили, що військові, які, за ствердженнями рф, перебували на борту літака ІЛ-76, не були повернені під час обміну у середу, 31 січня. Про це сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.
У коментарі "Суспільному" він розповів про сьогоднішній обмін. За його словами, полонених військових, які раніше знаходилися у списку для обміну, який не відбувся 24 січня через падіння Іл-76, рф не повернула 31 січня.
Росіяни тоді заявили, наче всі військовополонені українці загинули під час падіння літака. Схоже, для підкріплення своєї версії вони виключили всіх, хто начебто був на тому літальному апараті, з нових списків на обмін. Таким чином, доля захисників, яких росія всіма силами намагається виставити загиблими, наразі невідома. В Україні обговорюють версії, що рф могла закатувати їх в місцях утримання та влаштувати збиття літака, аби потім звалити власні злочини на Україну. Водночас, жодного підтвердження смерті з будь-яких причин зазначених українців немає.
Літак розбився під Бєлгородом 24 січня. Росіяни одразу ж заявили про те, що його збили ЗСУ. Також вони сказали, що там нібито знаходилися українські полонені, яких мали обміняти. Також в росії опублікували список людей, які начебто загинули під час падіння літака. Там були вказані імена й прізвища та дати народження 65 осіб. Омбудсмен Дмитро Лубінець висловив сумніви щодо точності цього списку.
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов настоює на тому, що тільки детальне розслідування, включаючи аналіз "чорної скриньки" та експертні висновки, дозволить розкрити правду. Президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні катастрофи російського літака. Зауважимо, що росія не надала конкретних доказів щодо перебування на ІЛ-76 полонених військових.
Голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав, що наразі не має правдивих відомостей про осіб, які могли б перебувати на борту зазначеного літака. Він підтвердив, що в Координаційному штабі було підтверджено присутність 65 осіб із російського списку полонених, яких дійсно планувалося обміняти. Проте наразі аналізують всі деталі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.