"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
ЗМІ з'ясували, що деяких зі списку полонених вже обміняли
Після падіння під Бєлгородом російського воєнного літака ІЛ-76, пропагандисти рф одразу заявили про те, що його збили ЗСУ. Ба більше - начебто там знаходилися українські полонені, яких везли на обмін.
За даними російського МО, на борту Іл-76 перебували 65 українських військовополонених, троє російських військових та шість членів екіпажу. Пропагандистка Маргарита Симоньян опублікувала список людей, які, за її словами, загинули під час катастрофи. У ньому вказано імена, прізвища та дати народження 65 осіб. Але правдивість списку не підтверджена і викликає сумніви.
Більшість прізвищ зі списку можна знайти у спільнотах з пошуку військовополонених та зниклих безвісти. Декого з них у полоні знімали для пропагандистських роликів, зазначає Суспільне. Також журналісти виявили прізвища 18 людей, які вже були обміняні 3 січня. Викликає сумніви у достовірності списку і той факт, що Симоньян опублікувала його майже одразу після аварії. “Інформатор” не публікує список з етичних міркувань.
У Держдумі рф заявили, що на 24 січня готувався обмін полоненими за схемою "192 на 192". Другий літак нібито з другою групою полонених розвернули. Представник ГУР Андрій Юсов підтвердив, що сьогодні мав бути обмін полоненими. Заяву росіян перевіряють як у ГУР, так і в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Також делегація Червоного Хреста намагається з'ясувати, хто ж перебував на борту літака.
Військовослужбовець Максим Колесніков, який пройшов російський полон та був звільнений у лютому минулого року, підтвердив, що росіяни можуть перевозити полонених літаками, але така мала кількість конвоїрів неможлива.
"Міністерство війни Росії заявило, що на Іл-76 було 65 полонених, 6 членів екіпажу і 3 (ТРИ) супроводжуючих. Це повний пиз…ж. Коли мене везли літаком з Брянська в Бєлгород, то на 50 полонених було десь рил 20 з їх воєнної поліції", – написав він.
Російські видання “Важные истории” та “Медиазона” повідомили, що літак летів з Бєлгорода вглиб росії. Відео його падіння зняли в центрі села Яблонове, що на північ від міста. Також медіа публікували фото, на якому в небі видно сліди вибуху, характерні для роботи ППО. А на фото з ймовірного місця падіння літака слідів загибелі великої кількості людей немає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.