Армія ворога намагається створити ілюзію великої операції, але на місцях немає руху
Найбільш ймовірним напрямком прориву Росії є Сумська область. У цей район відходять українські війська після наступу в Курській області. Журналісти оцінили, наскільки наступ може бути вдалим для окупантів.
Опитані виданням The Telegraph експерти наголошують, що російські операції наразі дуже обмежені за масштабом, проводяться невеликими штурмовими групами. Атаки на рівні роти чисельністю близько 100 солдатів рідкісні.
Попри невеликі масштаби, ці атаки, як і раніше, здебільшого проводяться піхотою без підтримки з боку транспортних засобів через їхню нестачу. Збільшення масштабів атак навряд чи призведе до якихось значущих результатів для росіян.
За оцінками, які наводить The Telegraph, тільки за останній рік Росія втратила 3000 танків і 9000 одиниць бронетехніки, а також було знищено не менше 13 000 артилерійських систем.
Як пише видання, новобранців кидають у бій після кількох днів або максимум місяця навчань. Росія намагається створити ілюзію великої операції, але на місцях немає руху чи проривів, кажуть аналітики.
Дрони України блокують перекидання російських військ і техніки. Масове скупчення сил стає неможливим. До кінця року РФ буде на межі технічного виснаження, прогнозують експерти.
Раніше Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що Росія фактично вже розпочала наступ на Сумську та Харківську області. Окупанти хочуть створити буферну зону на цій території України. Головком підкреслив, що Зеленський мав рацію, коли говорив, що наступ на Сумщину та Харківщину вже розпочався.
Російські війська намагаються посилити тиск на Україну та зміцнити позиції Москви на можливих переговорах про припинення вогню. Такий крок може дати правителю РФ Володимиру Путіну додаткові аргументи для затягування перемовин про припинення бойових дій на користь спроб захопити більше територій. Військові вкотре наголошують, що Росія не має наміру вести реальний діалог про завершення війни.