Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Знищений російський літак допомагав окупантам у війні проти України.
Втрата російськими військами десантного літака Іл-22М під час зіткнення з ПВК "Вагнер" 24 червня підірве здатність рф командувати своїми силами під час інтенсивних операцій а також завдасть шкоди моральному духу в російських Повітряно-космічних військ.
Про це йдеться у зведенні британської розвідки від 29 червня.
"Іл-22М є частиною відносно невеликого флоту до 12 літаків, які активно використовуються як для повітряного командування та управління, так і для виконання завдань радіорелейної передачі. Ці літаки спеціального призначення зіграли ключову роль в організації російських сил у їхній війні проти України", - йдеться у повідомленні.
В британській розвідці назвали Іл-22М високоцінним для росії літаком, додавши, що держава агресор не ризикувала надсилати його в зону дії українських систем ППО.
Втрата цього літака, ймовірно, матиме негативний вплив на повітряні та наземні операції росії, вважають аналітики. У короткостроковій перспективі шок від втрати великої кількості екіпажу завдасть шкоди моральному духу окупантів з Повітряно-космічних сил.
"У довгостроковій перспективі існує ймовірність того, що поточні рівні завдань, можливо, доведеться зменшити, щоб безпечно керувати парком, що залишився. Це, ймовірно, підірве здатність Росії командувати та координувати свої сили, особливо в періоди інтенсивних операцій", - зазначили у розвідці Британії.
Заколот ПВК "Вагнер" 23–24 червня призвів до втрат у російській військовій авіації. Судячи з відкритих джерел, було збито три вертольоти радіоелектронної боротьби Мі-8МТПР, два ударні — Ка-52 та Мі-35, один військово-транспортний Мі-8, а також літак Іл-22М — "повітряний захищений пункт управління". Це призвело до загибелі щонайменше 13 російських пілотів і військовослужбовців.
У свою чергу ЗМІ з посиланням на західну розвідку писали, що російські спецслужби або військові могли заздалегідь знати про заколот ватажка ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина в рф. Також вони могли хотіти, щоб він увінчався успіхом, писали журналісти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.