«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Вони присвячені психології, створенню IT-продуктів, сучасній держслужбі та іншим темам
На порталі “Дія. Цифрова освіта”, створеному Міністерством цифрової трансформації України, щомісяця виходять освітні серіали. Вони охоплюють широке коло тем: від цифрової освіти до психології, від правил безпеки до медіаграмотності. Про це Інформатору стало відомо з повідомлень на сторінці “Дія. Цифрова освіта”.
За посиланням, ви зможете знайти цілу низку безкоштовних освітніх серіалов. Для пошука тих з них, що стануть в нагоді саме вам, ви зможете скористатися системою фільтрів. Розробники пропонують обирати за такими критеріями:
Для кого:
За темами:
Проєкт освітніх серіалів курує Міністерство цифрової трансформації України. А безпосередньою розробкою освітніх серіалів займалась студія онлайн-освіти EdEra. Також підтримку в розробці надавали компанії Google, Microsoft, Академія ДТЕК, CISCO та багато інших провідних компаній. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabrige. Жодна політична сила не брала участі в створенні освітніх серіалів.
Дія (скорочення від «Держава і я») — мобільний застосунок, вебпортал і бренд цифрової держави в Україні, розроблений Міністерством цифрової трансформації України. Дію було вперше презентовано у 2019 році й офіційно запущено у 2020 році.
Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях. Також через Дію (застосунок і/або портал) можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.
Раніше Інформатор повідомляв, як працює “Дія” за відсутності електрики та інтернету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.