Результати поєдинків Української Прем'єр-ліги: протистояння «Десни» та «Колоса», зустріч «Ворскли» з «Маріуполем» та перший гол Селезньова за «Мінай»

Селезньов забив перший м'яч у складі «Мінаю» і наблизився до рекорду.

"Ворскла" скористалася осічкою "Зорі" і розгромивши "Маріуполь" вийшла на третє місце турнірної таблиці. Для встановлення рекорду чемпіонатів України за кількістю голів Селезньову залишилося забити сім м'ячів.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 21 листопада, відбулися три матчі п'ятнадцятого туру УПЛ. У першому поєдинку дня зустрілися «Минай» та «Інгулець». Команди грали у наступних складах:

Минай:  Кучер, Гончар, Горін, Семенко, Синегуб, Месхі, Петрусенко, Білоног (Байдал, 76), Хахльов, Б. Коваленко (Кобак, 76), Селезньов (Вишневський, 56).

Інгулець: Гальчук – Асмелаш, Поспєлов, Ковальов, Опанасенко (Головкін, 83), Коробенко (І. Коваленко, 46) – Полегенько, Запорожець, Бартулович (Лупашко, 46), Козак (Шарай, 62), Гопей (Плохотня) .

Рахунок у матчі відкрили гості на 28-й хвилині. Бартулович навісив із кутового, Горін спробував вибити, але м'яч відскочив до Ковальова, який з близької дистанції відправив м'яч під поперечину. "Минай" відігрався на 39-й хвилині. Білоног пробив у штангу, перший удар Селезньова, який зіграв на добиванні, блокував захисник, а ось повторний удар форварда «Миная» все ж досяг мети. Гол став для Селезньова першим у складі «Минаю» та 117-м у чемпіонатах України загалом. До рекорду Шацьких та Реброва, які забили по 123 м'ячі, залишилося зовсім небагато. На першій компенсованій хвилині Горін ударом головою замкнув подачу з кутового та вивів «Минай» уперед. У другому таймі гості створили кілька небезпечних моментів і в результаті досягли успіху. На 80-й хвилині Плохотнюк у боротьбі з Семенком проштовхнув м'яч у ворота «Минаю» та зрівняв рахунок.

У Полтаві "Ворскла" приймала "Рух". Склади команд:

Ворскла:  Різник – Чеснаков, Тамм, Яворський – Пердута, Пуцлін, Тілль, Якубу – Степанюк, Кане – Рангел.

Запасні: Ткаченка, Челядін, Пєшич, Амількар, Кушніренко, Павлюк.

Маріуполь: Турбаєвський - Меліченко, Мампассі, Босанчич, Стасюк - Чех - Кащук, Мішнєв, Шостак, Топалов - В'юнник.

Запасні: Жук, Микіцей, Холод, Клименко, Петерман, Спіровський, Микитішин, Світюха, Хромей.

Суперники досить обережно розпочали поєдинок. Гра проходила в здебільшого в центрі поля, але потім "Ворскла" помітно активізувалася. На 15-й хвилині Турбаєвський забрав м'яч після удару Степанюка із району одинадцятиметрової позначки. За хвилину «Ворскла» відкрила рахунок. Пуцлін отримав м'яч у штрафному майданчику, розвернувся і віддав назад, а Тілль, який набігав, з ходу пробив у протихід Турбаєвському. На 21-й хвилині господарі збільшили перевагу у рахунку. Турбаєвський завозився з м'ячем і в боротьбі з Степанюком, що кинувся на перехоплення, вибив точно на ногу Тіллю. Гравець "Ворскли" сповна скористався подарунком, направивши ігровий снаряд у правий нижній кут. «Маріуполь» не опустив руки і до перерви провів низку небезпечних атак, але успіху не досяг.

Другий тайм «Ворскла» розпочала так, ніби рахунок у матчі був 0:0. Гравці полтавського клубу кілька разів могли забити, проте Кані та Якубу свої моменти не реалізували. На 60-й хвилині Кані з центру поля став вибігати віч-на-віч, але забіг гравця «Ворскли» перервав Петерман. Арбітр класифікував порушення як "фол останньої надії" і вилучив Петермана з поля. Залишившись у меншості, «Маріуполь» не притиснувся до воріт, а одразу ж забив у ворота «Ворскли». Пердута не зміг перехопити передачу і Топалов влетів у штрафний майданчик і скоротив різницю в рахунку. Проте вже через чотири хвилини Пешич із передачі Тілля повернув «Ворсклі» перевагу у два м'ячі. На 79-й хвилині господарі забили вчетверте. Після подачі кутового з правого флангу Тамм з лінії голкіпером підрізав м'яч у дальній кут. На 82-й хвилині Степанюк ударом зі штрафного зробив рахунок 5:1, завершивши розгром «Маріуполя».

Завершували ігровий день «Десна» та «Колос». На поле команди вийшли у наступних складах:

Десна:  Литовка, Сафронов, Цимбалюк, Болбат, Домбровський, Арвеладзе, Тотовицький, Завійський, Безбородько, Селін, Юрченко.

Запасні: Сидоренко, Масалов, Ковтун, Калитвинцев, Волошин, Білич, Будковський, Дегтарьов, Шевцов.

Колос: Волинець, Золотов, Новак, Петров, Чорноморець, Мілько, Задою, Богданов, Чурко, Ренан, Ільїн.

Запасні: Павловець, Нгамба, Костишин, Сільва, Ром, Фесюн, Сітчинава, Нурієв.

На початку поєдинку незначною перевагою володіли господарі поля. "Десна" більше володіла м'ячем і намагалася налагодити атакуючі дії, а "Колос" вирішив діяти від оборони. На 12-й хвилині Цимбалюк головою пробив під поперечину, а Волинець перевів м'яч на кутовий. Через дві хвилини Арвеладзе з центру поля протягнув м'яч лівим флангом, увійшов до штрафного майданчика і пробив вище воріт. Гравці «Колоса» часто порушували правила і на 28-й хвилині заробили чотири жовті картки. Проте своїми фолами гостям вдалося збити атакуючий порив «Десни». До кінця першого тайму гострих моментів біля воріт «Колосу» вже не було.

На 48-й хвилині Волинець відбив удар Завійського, Безбородько добив, але заліз у офсайд і арбітр гол не зарахував. А за 4 хвилини «Десна» залишилася в меншості. Селін руками перервав вихід Ільїна віч-на-віч і побачив перед собою червону картку. На 67-й хвилині «Колос» відкрив рахунок. Чорноморець прийняв м'яч у штрафному майданчику «Десни» і скинув під удар, а Сітчинава точно пробив у правий кут. Після голу гра пожвавішала. На 75-й хвилині Тотовицький пройшов із м'ячем від центру поля у штрафний майданчик «Колоса» і пробив поряд зі штангою. На 84-й хвилині Сафронов із кількох метрів головою замикав навіс зі штрафного, але влучив у руки голкіперу. На першій компенсованій хвилині Сільва грубо порушив правила, отримав червону картку та зрівняв склади команд. «Колос» утримав переможний результат, перервавши серію поразок.

• «Минай» – «Інгулець» 2:2 (Селезньов, 39, Горін, 45+1 – Ковальов, 28, Плохотнюк, 80);
  • "Ворскла" - "Маріуполь" 5:1 (Тілль, 16, 22, Пешич, 66, Тамм, 79, Степанюк, 82 - Топалов, 62);
  • "Десна" - "Колос" 0:1 (Сітчинава, 67).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Заключний матч 15 туру УПЛ відбкдеться 22 листопада. А з 26 по 29 листопада команди Прем'єр-ліги проведуть матчі 16 туру. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинків п'ятнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут .