Результати поєдинків Суперліги: «Київ-Баскет» розгромив «Хімік», «Кривбас», «Одеса» та «Миколаїв» зазнали домашніх поразок

Усі чотири матчі Суперліги, що відбулися 14 листопада, завершились перемогами гостей.

«Тернопіль» перервав серію поразок, здобувши важливу перемогу в Одесі. Лідер регулярного чемпіонату «Прометей» легко розібрався з «Миколаєвом».

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У неділю, 14 листопада, відбулися чотири матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Кривбас» та «Запоріжжя». Гості відкрили рахунок та на 5-й хвилині поєдинку вели +7, а потім збільшили відрив до десяти очок. Але вже в середині другої чверті Мотлі вивів «Кривбас уперед. «Запоріжжя» повернуло собі лідерство, проте на перерву команди пішли за рівного рахунку 32:32. Третю чверть господарі розпочали з ривку 8:0. «Запоріжжя» швидко відновило паритет, а три точні атаки наприкінці десятихвилинки принесли гостям перевагу у 6 балів. У заключній чверті гравці «Запоріжжя» втримали перевагу та відсвяткували перемогу.

У Південному "Хімік" приймав "Київ-Баскет". Гості позначили свою перевагу ще на початку поєдинку, вигравши першу чверть із різницею у 13 очок. Друга десятихвилинка хоч і пройшла в рівній боротьбі, проте додала до переваг гостей ще два очки. Після перерви «Хімік» трохи скоротив відставання, але у заключній чверті «Київ-Баскет» не дозволив засумніватися у своїй перевазі. У підсумку гості здобули перемогу з різницею у 24 очки, перервавши нетривалу переможну серію «Хіміка».

У третьому поєдинку неділі зійшлися «Одеса» та «Тернопіль. Гості з першої хвилини захопили лідерство та закономірно виграли стартову десятихвилинку з перевагою у 6 очок. "Одеса" відігралася досить швидко, але першу половину матчу все ж таки програла 31:34. Третю чверть гравці "Одеси" відверто провалили, програвши десятихвилинний відрізок матчу з різницею 16 очок. І хоч у заключній чверті одесити почали стрімко надолужувати втрачене, наздогнати «Тернопіль» так і не змогли.

Завершували ігрову програму тижня «Миколаїв» та «Прометей». Різниця між командами далася взнаки вже з перших хвилин поєдинку. За першу половину матчу господарі майданчика набрали 18 очок, тоді як чемпіон України «Прометей» здобув 48 балів. Третю чверть «Миколаїв» розпочав із ривку 5:0. Загалом, скориставшись розслабленістю та благодушністю гравців «Прометея», господарі за третю десятихвилинку набрали лише на одне очко менше, ніж за всю першу половину матчу. Проте «Прометей» нитку гри з рук не випустив і не дозволив «Миколаєву» скоротити відставання.

• "Кривбас" - "Запоріжжя" 58:69 (12:19, 20:13, 17:23, 9:14);
  • "Хімік" - "Київ-Баскет" 69:93 (14:27, 19:21, 24:21, 12:24);
  • "Одеса" - "Тернопіль" 62:72 (16:22, 15:12, 11:27, 28:11);
  • "Миколаїв" - "Прометей" 55:89 (9:21, 9:27, 17:19, 20:22).

Турнирная таблица Суперлиги

Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 18 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна – Болгарія та підсумки матчів відбіркового турніру до ЧС-2022, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .