Результати поєдинків Суперліги: «Хімік» зустрівся з «Будівельником», «Одеса» воювала з «Черкаськими Мавпами»

«Будівельник» продовжив свою переможну серію

«Хімік» у матчі з «Будівельником» зазнав домашньої поразки. У поєдинку «Одеси» з «Черкаськими Мавпами» все вирішилось на останніх секундах.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор із посиланням на ФБУ.

У суботу, 20 листопада, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку дня зійшлися «Хімік» та «Будівельник». Гості з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою та повели в рахунку. На 5-й хвилині гри перевага «Будівельника» складала вже 9 очок. За дві хвилини «Хімік» зміг відігратися і зрівняв рахунок, але все ж таки програв першу чверть 18:22. У другій десятихвилинці «Хімік» також набрав 18 очок, а ось «Будівельник» лише 14. Це дозволило господарям першу половину матчу завершити внічию 36:36. Початок третьої чверті пройшов у рівній боротьбі. А потім «Будівельник» значно додав та вирвався вперед на 14 очок. Проспавши такий ривок суперника, гравці «Хіміка» щосили намагалися надолужити втрачене. І за 2 хвилини 22 секунди до кінця четвертої чверті Спенсер кидком із проходу зрівняв рахунок. Проте сил на те, щоби продовжити в такому ж темпі, у господарів майданчика не вистачило. «Будівельник» вирвав перемогу та продовжив свою безпрограшну серію. Найрезультативнішим гравцем матчу став Джером Рендл із «Будівельника», який набрав 24 очки.

У другому поєдинку четверга зійшлися «Одеса» та «Черкаські Мавпи». Гості повели 4:0, а згодом збільшили перевагу до п’яти очок. «Одеса» скоротила відставання, але стартову десятихвилинку все ж таки програла 16:17. Друга чверть пройшла в рівній боротьбі, завершилася внічию 18:18 і на перебіг поєдинку не вплинула — 34:35 за підсумками першої половини матчу. Після перерви гості змогли збільшити відрив до семи очок, проте «Одеса» до кінця 30-ї хвилини відіграла чотири бали. Четверту чверть «Черкаські Мавпи» розпочали з ривку 6:0. Господарі знову повернули різницю в три бали, а за дві хвилини до кінця основного часу Агафонов зрівняв рахунок, реалізувавши штрафні кидки. Незабаром Келлісон, також зі штрафних, вивів «Одесу» вперед. Потім вже «Черкаські Мавпи» захопили лідерство. Проте останнє слово залишилося за «Одесою». Келлісон закинув два штрафні та приніс перемогу господарям майданчика.

• «Хімік» - «Будівельник» 72:77 (18:22, 18:14, 15:26, 21:15);
  • «Одеса» - «Черкаські Мавпи» 71:69 (16:17, 18:18, 19:21, 18:13).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 21 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг поєдинків п'ятнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.