“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
41 держава світу підтримала рішення утворити базу даних з доказами збитків, причинених державою-агресором. Від підписання декларації утримались тільки "друзі Путіна".
Країни Ради Європи та держави-партнери утворили Реєстр збитків, завданих агресією РФ проти України. Це рішення дозволить фіксувати докази збитків, спричиненого державі та українцям під час війни.
Про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, відповідну декларацію підписали представники понад 40 держав.
"Представники понад 40 держав на саміті Ради Європи підписали декларацію про створення Реєстру збитків, завданих агресією Росії проти України", — заявив голова уряду.
Шмигаль назвав це рішення "історичним", додавши, що надалі треба підготувати правову базу для конфіскації активів РФ у світі та створити фонд, з якого будуть розподілені компенсації за збитки, спричинені державою-агресором.
"Тепер необхідно забезпечити безпосередньо роботу Реєстру, аби постраждалі від російської агресії могли подавати свої заяви", - заявив премʼєр.
За словами заступниці міністра юстиції Ірини Мудрої, декларацію про Реєстр збитків підписали ЄС, 34 країни та 7 асоційованих членів Ради Європи, серед яких:
Ще три країни висловили готовність підписати відповідний договір - це Андорра, Болгарія і Швейцарія, додала заступниця міністра.
"Пул "друзів Путіна" поки що зберігає стабільність", - так Мудра прокоментувала рішення шести держав не підтримувати декларацію про Реєстр збитків.
Серед них:
Тим часом у Міністерстві відновлення України розповіли, як можна подати заявку на відновлення пошкодженого житла, якщо “Дія” не бачить квартиру чи будинок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.