Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
41 держава світу підтримала рішення утворити базу даних з доказами збитків, причинених державою-агресором. Від підписання декларації утримались тільки "друзі Путіна".
Країни Ради Європи та держави-партнери утворили Реєстр збитків, завданих агресією РФ проти України. Це рішення дозволить фіксувати докази збитків, спричиненого державі та українцям під час війни.
Про це повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, відповідну декларацію підписали представники понад 40 держав.
"Представники понад 40 держав на саміті Ради Європи підписали декларацію про створення Реєстру збитків, завданих агресією Росії проти України", — заявив голова уряду.
Шмигаль назвав це рішення "історичним", додавши, що надалі треба підготувати правову базу для конфіскації активів РФ у світі та створити фонд, з якого будуть розподілені компенсації за збитки, спричинені державою-агресором.
"Тепер необхідно забезпечити безпосередньо роботу Реєстру, аби постраждалі від російської агресії могли подавати свої заяви", - заявив премʼєр.
За словами заступниці міністра юстиції Ірини Мудрої, декларацію про Реєстр збитків підписали ЄС, 34 країни та 7 асоційованих членів Ради Європи, серед яких:
Ще три країни висловили готовність підписати відповідний договір - це Андорра, Болгарія і Швейцарія, додала заступниця міністра.
"Пул "друзів Путіна" поки що зберігає стабільність", - так Мудра прокоментувала рішення шести держав не підтримувати декларацію про Реєстр збитків.
Серед них:
Тим часом у Міністерстві відновлення України розповіли, як можна подати заявку на відновлення пошкодженого житла, якщо “Дія” не бачить квартиру чи будинок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.