У МВС підрахували збитки, яких зазнала Україна після російських обстрілів

Читать на русском

520 населених пунктів мають проблеми з енергопостачанням

Читать на русском
У МВС підрахували збитки, яких зазнала Україна після російських обстрілів
Фото: Getty Images

520 населених пунктів мають проблеми з енергопостачанням

Внаслідок російських обстрілів в Україні постраждало вже близько 32 тисяч цивільних об'єктів і понад 700 об'єктів критичної інфраструктури. Проблеми з електрикою мають більш як півтисячі міст та селищ.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

“Як і належить терористам, під прицілом у росіян цивільні об'єкти. На сьогодні нараховано близько 32 тисяч подібних об'єктів, які зазнали уражень від російських снарядів. Це, в першу чергу, приватні або багатоквартирні будинки мирних мешканців”, — сказав він.

Лише 3% від кількості зафіксованих обстрілів, за словами Єніна, — це військові об'єкти. Окрім них, російські війська продовжують цілити й в об’єкти критичної інфраструктури.

“Зафіксовано понад 700 об'єктів критичної інфраструктури — це аеродроми, мости, нафтобази, електричні підстанції і тому подібне, які попали під удари”, – додав заступник глави МВС.

На думку Єніна, росіяни й досі марять маніакальним бажанням занурити Україну в темряву, і немає жодних підстав вважати, що вони зупиняться. Тож в уряді закликають українців готуватися до непростого періоду. 

Обстріли України

Президент України Володимир Зеленський вважає, що поки терористи мають ракети – повітряні атаки триватимуть. За словами Зеленського, тиждень, що починається, може бути «таким самим складним, як і цей, що минає». Тож президент закликав не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

“Ми розуміємо, що терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокояться. Але наша здатність допомагати один одному і дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сім’ї з дітьми, про тих, у кого війна забрала дім і рідних, наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору і нашою силою”, – заявив Володимир Зеленський.

У Генштабі також очікують посилення угруповання окупантів на зайнятих територіях. Там кажуть, військових закидають з території Білорусі. Лукашенко й надалі підтримує збройну агресію рф проти України. Військових фіксують на Донеччині.  Найспекотніше нині в Бахмуті. Туди окупанти кинули свої найсильніші резерви.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.