«Реал» на останніх хвилинах врятувався від поразки, зумівши відіграти два м'ячі за п'ять хвилин

«Боруссія» Менхенгладбах знову впустила перемогу, пропустивши в компенсований час.

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 27 жовтня, відбулися матчі групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 в групах А, В, С і D. У матчах, що почалися о 19:55, «Шахтар» зіграв внічию з «Інтером»,а «Локомотив» програв «Баварії».

У матчі групи В, в якій виступає донецький «Шахтар», «Боруссія» з Менхенгладбаху приймала мадридський «Реал». На 33-й хвилині Плеа віддав передачу на лівий край штрафного «Реала», і Тюрам відправив м'яч у ворота, що захищав Куртуа. Варто відзначити, що це був єдиний удар по воротах «Реала» за весь перший тайм.

На 58-й хвилині Плеа сходу пробив по воротах «Реала» після навісу з правого флангу. Куртуа м'яча відбив, але прямо на Тюрама, який оформив дубль. «Боруссія» відразу ж могла забивати третій, але Плеа не зміг переграти голкіпера «Реалу».

«Реалу» ніяк не вдавалося забити, і здавалося, що «Боруссія» зможе утримати потрібний результат. Але на 87-й хвилині Каземіро зумів зберегти м'яч для своєї команди, не давши тому піти за лицьову лінію, і скинув у воротарську на Бензема, який точно пробив під перекладину. А на 3-й компенсованій хвилині вже сам Каземіро, скориставшись скиданням Серхіо Рамоса, ударом з лінії воротарського зрівняв рахунок в матчі.

В одному з центральних поєдинків вівторка «Аталанта» грала з амстердамським «Аяксом». Вже в дебюті поєдинку гравець «Аякса» Траоре отримав жовту картку. На 14-й хвилині атака «Аталанти» завершилася ударом Ілічич набагато вище воріт. «Аякс» відповів ударом Антоні, з яким впевнено впорався голкіпер «Аталанти» Спортьелло. На 29-й хвилині Госенс в своєму штрафному порушив правила проти Траоре, і арбітр призначив пенальті у ворота «Атланти». Тадич переграв голкіпера італійського клубу, пробивши практично по центру воріт.

На 38-й хвилині Нерес пройшов по лівому флангу і прострілив у штрафну «Аталанти». Траоре відгукнувся на передачу, і першим ударом влучив у воротаря, а потім, вже втрачаючи рівновагу, проштовхнув м'яч за лінію воріт.

На початку другого тайму удар Ілічича зі штрафного з лінії півкола штрафного парирував голкіпер «Аякса» Онана. «Аякс» відповів слаломним проходом центрального захисника Схюрса, що завершився сейвом Спортьелло. На 54-й хвилині Гомес подається на кут воротарського, і Сапата в високому стрибку відправив м'яч у ворота «Аякса», скоротивши відрив в рахунку.

На 60-й хвилині «Аталанта» провела контратаку. Пашаліч віддав на Сапату, який просунувся вперед і точно пробив у дальній верхній кут воріт «Аякса». На 77-й хвилині Траоре п'ятою скинув на Антоні, але з ударом гравця «Аякса» Спортьелло впорався. Тренер «Аталанти» для посилення атаки випустив на заміну Руслана Малиновського. І у гравця збірної України був шанс принести перемогу «Аталанті», проте його удар вийшов несильним, і воротар «Аякса» м'яч забрав. Руслан встиг відзначитися ще й жовтою карткою за фол проти Антоні в центрі поля.

Матчі, зіграні 27 жовтня:

Матчі групи A:

• Локомотив М - Баварія 1: 2 (Олексій Андрійович Міранчук, 70 - Горетцка, 13, Кіммі, 79);
  • Атлетіко Мадрид - Зальцбург 3: 2 (Льоренте, 29, Жоау Фелікс, 52, 85 - Собослаі, 40, Беріша, 47).

Матчі групи B:

• Шахтар - Інтер 0: 0;
  • Боруссія М - Реал 2: 2 (Тюрам, 33, 58 - Бензема, 87, Каземіро, 90 + 3).

Матчі групи C:

• Марсель - Манчестер Сіті 0: 3 (Торрес, 18, Гюндоган, 76, Стерлінг, 81);
  • Порту - Олімпіакос 2: 0 (Вієйра, 11, Сержіу Олівейра, 85).

Матчі групи D:

• Ліверпуль - Мідтьюлланн 2: 0 (Жота, 55, Салах, 90 + 3 (з пенальті));
  • Аталанта - Аякс 2: 2 (Сапата, 54, 60 - Тадич, 30 (з пенальті), Траоре, 38).

У середу, 28 жовтня відбудуться поєдинки Ліги чемпіонів ще в чотирьох групах. Свій поєдинок проведе і київське «Динамо». Суперником українського клубу стане «Ференцварош». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчах, зіграних в Українській хокейній лізі і баскетбольній Суперлізі України, а також про результати поєдинків сьомого туру УПЛ .