"Запроси мене у сни" - це фанатське відео створено в рамках хакатону АІрі для гурту ДРУГА РІКА за допомогою нейромереж, над ним працювало 42 кріейтора!
Втому можна подолати і без кави
Кава – найкращий друг від сонливості. Але зловживати нею не варто, тому що вона може провокувати безсоння та занепокоєння. Тому пропонуємо спробувати альтернативні способи підбадьоритися.
Про це повідомляє Інформатор.
Насамперед, щоб прокидатися повним сил, необхідно лягати спати у певний час – до 23:00. Оскільки фаза глибокого сну припадає з 23:00 вечора до 3:00 ранку. А якщо ви лягаєте спати пізніше, навіть о 00:00, то вранці почуватиметеся втомленим і розбитим. Притому не має значення, проспіть ви 10 годин або 5, якщо ляжете після 23:00. Тому що це все одно не буде рівноцінно якісному відновленню.
Якщо людина лягає спати з 22:00 до 23:00, то в її організмі виробляються гормони мелатонін та соматотропін. Вони допомагають почуватися краще та повноцінно відпочивати. А соматотропін ще й допомагає нормалізувати вагу.
Ну а якщо лягти вчасно не вийшло або після сну все одно хочеться повернутися в ліжко, ви можете замінити ефект від кави такими способами:
Існує безліч інших гарячих напоїв, які можуть підбадьорити. Наприклад, чай матча. У ньому міститься фосфор, який підвищує настрій. Також добре підійде імбирний чай з лимоном та медом. Він тонізує та дарує заряд енергії. Чудово бадьорить і чай ройбуш. У ньому, зазвичай, немає кофеїну, тому його можна пити навіть ввечері.
Науковці довели, що жуйка підвищує уважність і знижує рівень гормону стресу. Найбільш ефективні жувальні гумки зі смаком м'яти та фруктів.
Збалансований сніданок допоможе стати енергійнішим. І йдеться не про чай з цукеркою, а про вживання білка (яйця, риба тощо) та складних вуглеводів (крупи, злаки тощо). А ось швидких вуглеводів на сніданок краще уникати, тому що енергії вистачить ненадовго.
Фізичні навантаження (хоча б мінімальні) добре бадьорять. Спробуйте зробити невелику кардіорозминку - додаток сил вам забезпечений.
Позитивні емоції - чудовий спосіб підбадьоритися. Подивіться смішне відео або згадайте веселий випадок із життя. Оскільки сміх підвищує кількість серцевих скорочень і додає сил.
Науковці довели, що улюблені пісні стимулюють вироблення дофаміну. А головне – вони відволікають від утоми.
Раніше ми писали,чи можна приймати ліки з кофеїном при головному болю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.