“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Росія може почати застосовувати російський наземний К-300
Щоб запускати гіперзвукові ракети "Циркон", якими рф раніше не атакувала Україну, а в лютому почала, окупанти можуть застосовувати маневровий пусковий комплекс. Це може стати серйозною проблемою для української системи протиповітряної оборони (ППО).
Про це повідомляє британська розвідка у новому зведенні. Згідно з аналізом, проведеним Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз, росія використала гіперзвукову ракету "Циркон" під час атаки на Україну 7 лютого. На відео уламків видно фрагменти двигуна та кермових механізмів зі специфічним маркуванням, характерним для ракети 3М22 "Циркон".
Британська розвідка вважає, що росія випробовує нову зброю в реальних бойових умовах для демонстрації своїх можливостей і забезпечення впевненості. Відомо, що у Чорному морі немає суден, які могли б нести "Циркон", що викликає запитання щодо методів їх запуску. Однак ймовірно, що для цієї мети може бути адаптовано російську наземну систему берегової оборони К-300. Якщо це підтвердиться, це може стати серйозною проблемою для української ППО через швидкість і маневровість "Циркону", вважає розвідка.
Гіперзвукову протикорабельну ракету 3M22 "Циркон", розроблену "НУО машинобудування", ввели у рф на озброєння 4 січня 2023 року. Вона відрізняється значною швидкістю польоту, що робить її однією з найшвидших у світі.
Президент путін заявив, що "Циркон" може знищувати наземні та морські цілі на відстані понад 1000 км. Ракета виконує маршрутний політ на висоті 30-40 км, що значно збільшує її дальність та швидкість.
Нагадаємо також: застарілі пострадянські далекобійні ракети КМ-23 і КМ-24, які рф отримує від Північної Кореї, несуть небезпеку українським містам. Втім, від них є ефективні "ліки": які саме, і чи отримає Україна допомогу від балістичного терору, розповідає авіаексперт Анатолій Храпчинський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.