Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Послуги входять до Програми медичних гарантій та оплачуються Національною службою здоров’я України
Рак молочної залози є найпоширенішим типом онкологічного захворювання серед жінок. У 2021 році в Україні зареєстрували 14 150 випадків захворювання. Втім, не всі українці знають, що рак молочної залози можна діагностувати й лікувати безоплатно. Про це нагадали у Національній службі здоров’я.
Щоб перевіритися на рак грудей, жінці варто звернутися насамперед до сімейного лікаря. Після огляду він вирішить, чи потрібна консультація мамолога або обстеження для діагностики раку. Зокрема, УЗД чи мамографія. І в разі потреби створить відповідне електронне направлення на безоплатні медпослуги.
Окрім того, у НСЗУ нагадали, що українкам усе про діагностику та лікування раку грудей підкаже спеціальний чат-бот “Лікуйся”. Його розробила громадська організація “Ліки Контроль”. Він створений для тих, хто зіштовхнувся з діагнозом “Рак молочної залози”. Чат-бот зорієнтує в безоплатних медичних послугах онкоцентрів. Це стосується як діагностики онкологічних захворювань, так і лікування.
Чат-бот “Лікуйся” діє у двох месенджерах:
Як користуватися чат-ботом:
Фахівці наголошують, важливо виявити рак на ранній стадії. Відтак варто проходити регулярні огляди у лікаря: у віці до 30 років – один раз на два роки, у віці 30-40+ – один раз на рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.