Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Водночас резолюція Сполучених Штатів не має обов’язкової сили
Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, яку розробили Сполучені Штати Америки щодо ситуації у секторі Гази. Вона підтримує план Джо Байдена по припиненню вогню у регіоні. Втім, документ не має обов’язкової сили.
Про це повідомляє видання Financial Times. Резолюція США має посилити тиск на обидві сторони конфлікту.
Зазначається, що в ООН схвалили пропозицію про трифазне припинення вогню. Так, мають сторони мають припинити бойові дії, а деякі ізраїльські заручники мають бути звільнені.
Вже після цього мають розпочатися переговори про звільнення решти заручників з обоз сторін.Далі ізраїльські військові мають вийти з Гази, після чого розпочнеться відновлення регіону.
За резолюцію проголосували 14 з 15 членів Ради Безпеки, зокрема, США. Водночас Росія від свого рішення утрималася.
У п’ятницю, 24 травня, Міжнародний суд ООН виніс постанову, якою зобов’язав Ізраїль припинити бойові дії в Рафаху відповідно до своїх зобов’язань у рамках Конвенції щодо запобігання геноциду. Але прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що цілей операції в Газі — винищення керівництва та інфраструктури терористичного руху ХАМАС — має бути досягнуто.
26 травня ЦАХАЛ завдав авіаційного удару по табору біженців у Рафаху. Загинуло щонайменше 45 людей, що викликало різке засудження на Заході. Нетаньяху заявив, що ціллю були ватажки ХАМАСу, а цивільні жертви назвав “трагічною помилкою”. На думку ізраїльських військових, причиною масштабної пожежі стала повторна детонація боєзапасів бойовиків.
Вже 31 травня американський лідер Джо Байден публічно презентував головні деталі свого мирного плану. Нетаньяху заявив, що Ізраїль готовий призупинити бойові дії на 42 дні, щоб повернути заручників, але не зупинити війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.