Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ці кошти будуть використані для завершення будівництва другої черги музею
У четвер, 13 липня 2023 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" щодо додаткового фінансування Національного музею Голодомору – геноциду".
Про це повідомила народна депутатка України заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.
"Заспокою скептиків, які хвилюються за державну казну: ініціатива не передбачає загального збільшення видатків державного бюджету на поточний рік. А от її реалізація допоможе досить швидко завершити вже розпочаті будівельні робіти, ввести обʼєкт в експлуатацію та гідно вшанувати пам'ять мільйонів жертв трагедії. Історична памʼять та справедливість - важливі як всередині країни, так і на міжнародному рівні. Переорана, після відкриття Музей Голодомору стане must visit для усіх іноземних гостей", - написала вона.
У пояснювальній записці законом передбачено виділення додаткових 573,9 млн грн на добудову Національного музею Голодомору – геноциду. Ці кошти будуть використані для завершення будівництва другої черги музею. Частина з них піде на створення експозицій та проведення заходів з відзначення 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.
У Верховній Раді наголошують, що добудова Національного музею Голодомору – геноциду є важливим кроком у вшануванні пам'яті жертв. А також у поширенні інформації про цю трагедію. Музей стане місцем, де люди зможуть дізнатися більше про Голодомор, його причини та наслідки, а також про боротьбу українського народу за свободу і незалежність.
Відкриття музею планується орієнтовно на вересень 2023 року. За планом, в майбутньому, музей зможе одночасно приймати 1,5 тисячі відвідувачів.
Нагадаємо, 15 грудня 2022 року Європарламент визнав Голодомор геноцидом українського народу. Про це повідомлялося на сайті Європарламенту. Резолюція висловлює солідарність із народом України та вшановує пам'ять мільйонів людей, які загинули внаслідок цілеспрямованих дій сталінського режиму щодо організації штучного голоду.
Як писав Інформатор, нещодавно Нижня палата парламенту Нідерландів офіційно визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.
Ми також повідомляли, що в Україні, ймовірно, завершать будівництво музею Голодомору. Його мали б добудувати до 90-ї річниці трагедії з дня трагедії, однак проєкт зупинили через війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.